El Capitan 10.11.1 Güncellemesi yayınlandı

10.11.1 RAW imajını bekliyorum. Belirttiğiniz gibi 10.11 deki kurulum sırasında bazı hata çözümlerini paylaşmıştınız. 10.11.1 de bunları yapmanıza gerek kalmayacak demiştiniz. Umarım o hatalarda düzeltilir.Takipteyiz @montezuma

Bugüne kadar hiç OS X kullanmamıştım, sıkıntıdan denemek istedim ve 10.11 versiyonunu Clover kurulumla yükledim. Daha sonra sürücü yükleme denemeleri yaptım birkaç kez sistemi açılmaz hale getirip yeniden yükledim. Sonra güncelleme geldiğini farkedip burada Apple Store üzerinden güncelleme yapabilirsiniz yazdığını görünce yüklemeyi yaptım ve artık sistem açılmıyor.
Sürekli Clover boot seçenekleri ekranına dönüp duruyor. :)

-v komutu ile sistemi aç takıldığın yerin resmini çekip yeni bir konu oluştur, bakalım.

Bugüne kadar hiç OS X kullanmamıştım, sıkıntıdan denemek istedim ve 10.11 versiyonunu Clover kurulumla yükledim. Daha sonra sürücü yükleme denemeleri yaptım birkaç kez sistemi açılmaz hale getirip yeniden yükledim. Sonra güncelleme geldiğini farkedip burada Apple Store üzerinden güncelleme yapabilirsiniz yazdığını görünce yüklemeyi yaptım ve artık sistem açılmıyor.
Sürekli Clover boot seçenekleri ekranına dönüp duruyor. :)
Diğer işletim sisteminde sorun yok dimi sadece Mac de sorun yaşıyorsunuz?

-v komutu ile sistemi aç takıldığın yerin resmini çekip yeni bir konu oluştur, bakalım.
İmaj dosyasının altında 10.11.1 ile kurulum sorunlarının çözüleceğinden bahsetmiştiniz yeni paylaştığınız imajlarda sorun düzeldi mi?

Kurulum sorunu OsxAptio sorunu ile ilgili olan. Onun haricinde hata olarak gördüğün şeyler hata değil, donanım uyumsuzluğu ile ilgili aldığın sorunlar. Bunları da denryerek araştırarak varsa çözümlerini bularak aşacaksın.

Kurulum sorunu OsxAptio sorunu ile ilgili olan. Onun haricinde hata olarak gördüğün şeyler hata değil, donanım uyumsuzluğu ile ilgili aldığın sorunlar. Bunları da denryerek araştırarak varsa çözümlerini bularak aşacaksın.
10.11.1 sürümünü kurdum. Kurarken bir sorun yaşamadım ancak driverlarda sorun yaşıyorum imajın içindeki kurulum sonrası yapılması gerekenleri yaptığım halde hala grafik kartı 7 mb yazıyor ses çalışmıyor. İnternet sadece wifi kullanırken çalışmıyor sanıyordum ama kablo ile bağlanmayı denediğimde de çalışmadı. Bütün driverları direk kurabileceğim bir uygulama var mı?

Selamlar, 10.11.1 halloldu açılıyor( MacPro 5.1 olarak tanıttım) fakat Bios ta Triple channel 1600Mhz gözüken ram leri Mac os Dual channel 1066Mhz görüyordu.. Bazı konularda bunun Mac in o dönem ki modeli ile ilgili olduğunu okudum ve yine Clover Configurator Symbios ile MacPro 6.1( 1866mhz destekliyor ) yaptım fakat bir değişiklik olmadı.. 4 sene önce Lion kurmuştum o 1600Mhz ve triple olarak tanıyordu.. Şu an sadece triple channel olarak tanıdı ve hala ram ler 1066Mhz görünüyor.. Bios ta görünen değer mi yoksa Mac os x de görünen değer mi geçerlidir bunu merak ediyorum ve bir de os x de ki geçerli ise ayarlamanın bir yolu var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı