El Capitan Kurulum Sonrası Sorunlar

Doğru. Haswell ve sonrası Pentium Ve Celeron işlemciler OS X desteklemiyor.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizi sürekli. FakeCPUID ile kurulabildiğini okudum bir kaç yerde. Bilir kişi olarak size sormak istiyorum. Bu işlemci ile Face CPUID ile kurulumu gerçekleştirebilir miyim? Bu işlemciyi istememin en önemli sebebi fiyat performans işlemcisi olarak görmemdir. Çok teşekkür ediyorum her şey için.

OS X kullanmayı ne kadar istiyorsun? Eğer gerçekten kararlıysan bu işlemciyi düşünmemelisin.

OS X kullanmayı ne kadar istiyorsun? Eğer gerçekten kararlıysan bu işlemciyi düşünmemelisin.

Windows ile arasında fazla performans farkı olacağını düşünmediğim için çok istiyorum. OS X ile Windows arasında ciddi performans farkı yoksa i3 ya da sizin taavsiye ettiğiniz farklı bir işlemci varsa OS X ile devam etmek isterim.

Burada tamamen uyumlu donanımları bulabilirsin. İşlemci, anakart, ekran kartı, PSU vs.
Building a CustoMac: Buyer's Guide March 2016 - tonymacx86.com

Hocam linki daha önce atmıştınız incelemiştim yazılanları. Öğrenci olduğum için orada verilen donanımları satın almak için bütçem yeterli değil. O yüzden biraz daha uygun fiyatlarda olan işlemcilere bakıyorum. Bugün söylediğiniz gibi yarın GIGABYTE H81M-DS2 alacağım. Sonrasında bir tek işlemci eksik kalıyor. İşlemci için 250 TL civarında bütçem olduğu için G3258 kullanmak istemiştim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı