El konsolu alınır mı?

dlphnsea

Hectopat
Eski oyunlara değişik bir ilgim var. Pokemon, Sonic, Mario vb. oyunlar, eski gowlar olsun bayağı heves ediyorum. Telefonlara emulator kurup oynayabilirim fakat o dokunmatik hissi beni ağlatıyor. Ben baya bastığımda tuş olsun istiyorum. PSP almak mantıklı geliyor, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nintendo alacaksanız öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama PSP gibi oyun çıkmayan bir konsola para yatırmak gereksiz diye düşünüyorum.

Eski oyunlara değişik bir ilgim var. Pokemon, Sonic, Mario vb. oyunlar, eski gowlar olsun bayağı heves ediyorum. Telefonlara emulator kurup oynayabilirim fakat o dokunmatik hissi beni ağlatıyor. Ben baya bastığımda tuş olsun istiyorum. PSP almak mantıklı geliyor, sizce alınır mı?
Bence bu geçici bir heves cep telefonunuza gamepad takıp emülatörden oynayabilirsiniz.

Bilgisayarınız varsa onun için de emulatör’ler var. Eğer tuşa basış hissini eskiyle aynı yaşamak istiyorsanız atari alabilirsiniz. PSP bana mantıksız geliyor.

Otobüs ve metroda kullanmak için ve bilgisayar olmadığı dönemlerde kullanmak için
Bence bu geçici bir heves cep telefonunuza gamepad takıp emülatörden oynayabilirsiniz.

aynı hissiyatı vermez diye düşünüyorum şahsen

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı