El konsolu önerisi

YakupAslan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
köle
Herkese selam. Instagram'da gezinirken gameboy tarzı bir konsol gördüm. Çok beğendim, güzel.

El konsolu boyutunda olup, en azından PS3'e kadar olan oyunları, bilgisayar oyunlarının bir kısmını kaldırabilecek uygun fiyatlı bir konsol var mıdır? Benim gördüğüm Nintendo'yu, PS1'i vs destekliyor ve 2-4 bin TL arasında. En son oyunları kaldıranlar 20 bin TL civarı. Yok mudur bunun orta hallisi? 5-12 bin TL arası?

Son düzenleyen: Moderatör:
En baz model Steam Deck 12.000 gibi fiyatlara bulunuyor. Ondan alıp içine SD kart veya SSD eklemesi yapıp tüm emulatörleri kurabilirsiniz. Zelda TOTK bile oynarsınız.

En baz model Steam Deck 12.000 gibi fiyatlara bulunuyor. Ondan alıp içine SD kart veya SSD eklemesi yapıp tüm emulatörleri kurabilirsiniz. Zelda TOTK bile oynarsınız.
Teşekkürler. Bu bütçenin en üstü. Daha uygunu yok mudur herhangi bir konsolun? en son ben tasarlıycam bir şekilde 😂

Teşekkürler. Bu bütçenin en üstü. Daha uygunu yok mudur herhangi bir konsolun? En son ben tasarlıycam bir şekilde 😂

Vallahi daha uygun bütçede PS3 oyunları gibi yüksek grafikli oyunlar olmayabilir. Kaldırmaz çünkü. Deck'te hatta emülatöre bile ihtiyacınız kalmaz. PS3 oyunlarından PC'ye de çıkan çok zaten. Nintende Switch oyunlarını falan Emulatörle oynarsınız. O oyunları da daha uygun bütçeli konsolda oynayamazsınız.

Herkese selam. Instagram'da gezinirken gameboy tarzı bir konsol gördüm. Çok beğendim, güzel.

El konsolu boyutunda olup, en azından PS3'e kadar olan oyunları, bilgisayar oyunlarının bir kısmını kaldırabilecek uygun fiyatlı bir konsol var mıdır? Benim gördüğüm Nintendo'yu, PS1'i vs destekliyor ve 2-4 bin TL arasında. En son oyunları kaldıranlar 20 bin TL civarı. Yok mudur bunun orta hallisi? 5-12 bin TL arası?
Aradığınız el konsolu mu, el bilgisayarı mı? El bilgisayarı olarak 5-12 arasında adam akıllı birşey bulamazsınız. El konsolu olarak 4 bin TL civarında ikinci el PS Vita var, PS3'e çıkan bazı oyunları elde oynatabiliyor ve kendi oyunları dışında da tam bir emülasyon canavarıdır. Nintendo Switch var, oyunları maalesef pahalı PS Vita gibi kolay kırılmıyor fakat ilginizi çekerse kendine has güzel 1. parti serileri var 3. parti olarak da aşırı çeşitli olmasa bile bir el konsolu için yeterli sayıda oyunu var.

Geri
Yukarı