El konsolu önerisi

• Konuyu başlatan xzed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 116

xzed

Picopat
Daha fazla  
Yeni bir el konsolu almayı düşünüyorum ne almalıyım Steam'de bir sürü oyunum var ama Steam Deck çok pahalı Nintendo Lite'la bir başlangıç mı yapsam hiç bilemedim. Nintendo Lite hangi oyunları açar ve ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir el konsolu almayı düşünüyorum ne almalıyım Steam'de bir sürü oyunum var ama Steam Deck çok pahalı Nintendo Lite'la bir başlangıç mı yapsam hiç bilemedim. Nintendo Lite hangi oyunları açar ve ne almalıyım?
El konsolunu nerede kullanacaksın

Eski oyunları seviyorsan PS Vita oled versiyonunu öneririm kaliteli bir oyun deneyimi yaşatır.

Evde yatakta, tatile giderken falan.

Model?

Evdeyken Steam Link ile telefondan oynayabilirsin.

Telefonum çok kötü.

Bunlar çok pahalı Nintendo Switch Lite almayı düşünüyorum ama içinde oyun yüklü olarak mı geliyor kaç tane onu bilmiyorum bilgi verebilecek olan var mı?

Eski oyunları seviyorsan PS Vita OLED versiyonunu öneririm kaliteli bir oyun deneyimi yaşatır.

Çok severim ama sıfırını bulamadım.

Çakma 2000-3000 PS7000 tarzı şeyler var onlar alınır mı?

Telefonum çok kötü.

Bunlar çok pahalı Nintendo Switch Lite almayı düşünüyorum ama içinde oyun yüklü olarak mı geliyor kaç tane onu bilmiyorum bilgi verebilecek olan var mı?

Çok severim ama sıfırını bulamadım.

Çakma 2000-3000 PS7000 tarzı şeyler var onlar alınır mı?
Steam link için telefonun iyi olmasına gerek yok

Bende iyi bir PC olduğu için Switch OLED aldım çok iyi alet oyunları da çok kaliteli paran varsa şaşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı