El konsolu önerisi

Museigen

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bir süredir el konsolu arayışındayım. Bütün gün ofiste bilgisayar başında oturuyorum ve gün sonunda yatağıma uzanıp oyun oynamak istiyorum. Fiyat önemli değil, istediğim oyunları sorunsuz oynatabilecek bir el konsolu arıyorum. Oynadığım oyunlar genelde AAA oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bir süredir el konsolu arayışındayım. Bütün gün ofiste bilgisayar başında oturuyorum ve gün sonunda yatağıma uzanıp oyun oynamak istiyorum. Fiyat önemli değil, istediğim oyunları sorunsuz oynatabilecek bir el konsolu arıyorum. Oynadığım oyunlar genelde AAA oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

El konsolu haricinde başka bir çözüm de elinizde telefon tutacağı bağlanabilen bir kontrolcü varsa ve sahip olduğunuz oyunlar GeForce NOW kütüphanesinde varsa telefonunuzdan oynayabilirsiniz. (GFN aboneliği almanız ve en az 30 Mbps download 5 Mbps upload internet hızı gerekir)

Veya Steam bilgisayarınızda açıkken wifi bağlantınız iyiyse Steam Link kullanarak Steam kütüphanenizdeki oyunları telefonunuzun ekranından yine kontrolcü yardımıyla oynayabilirsiniz. (İyi bir ağ bağlantısı gerekir, yani modeminize telefonunuzun ve bilgisayarınızın bağlantısı ne kadar sağlıklı olursa o kadar iyi)

Son düzenleme:
Merhabalar öncelikle, şunu belirtmek isterim el konsolları triple a oyunlar için bence hala tam olarak yeterli değil, verdikleri ekran süreleri benim için yeterli ve aşırı kusursuz çalışmasa da bir şekil ayarlar oynarım diyorsanız o ayrı ama triple a oyunlar küçük ekranlarda bana şahsi fikrim tabi ki o kadar keyif vermiyor. Ekran süresi özellikle bu yeni el konsollarında steam deck oled versiyonda bi 2.5 saatleri görüyor diğerleri baya kısa, enerji tüketim verimlilik olarak gördüğüm kadarıyla Steam Deck Oled bu konuda baya iyi iş çıkartıyor, halihazırda steam kütüphanenizde var ise Steam Deck Oled versiyonu düşünebilirsiniz. Ama arkadaşın dediği gibi Geforce Now üyeliğinizle telefonuna Razer'ın kullanabileceğiniz gamepad'e çeviren cihazlar mevcut onlardan alıp, o şekilde de oynayabilirsiniz. İlla el konsolu derseniz kendim Steam Deck LCD sahibiyim, ama ufak oyunlar oynuyorum keyif aldığım ve uzun saatler oynayabildiğim ben memnunum. Ama son karar sizin tabi ki.

Maalesef internet hızım bulunduğum konumdan dolayı yeterli değil o yüzden el konsolu bakıyorum yorumlarınız için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı