El terlemesi sorunu

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Benim el ve ayak terleme problemlerim var. Kışın sorun yok, yazın çıldırtıcı. Telefon bile tutulmuyor. Var mı benim gibi olanlar, neler yapıyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende terleme sorunu hem yaz hem de kışın var, hatta sırtım da çok terliyor yaz-kış, terlemektense üşümeyi tercih ediyorum kışın, hasta olmayı göze alıp ince giyiniyorum. Sürekli elimi yıkıyorum ama geçici bir çözüm oluyor 10-15 dk sonra tekrar terlemeye başlıyor. Sorun hormonsal, ter bezleri olması gerektiğinden fazla ter üretiyor. Biriyle el sıkışacağım zaman elimi silmeden sıkamıyorum. Ameliyatı varmış ama bir terleme sorunu için ameliyat olmak istemem.

Yazın ellerin terliyorsa çorap giymen gerekli. Bu sorundan dolayı yazın ve kışın hep çorap kullanıyorum. Bilgisayara bakıyorken eğer ellerin terliyorsa çözüm fotoğrafta.
WhatsApp Image 2018-09-01 at 07.42.18.jpeg

Benim de ellerim durmadan terler. Sürekli yıkayacaksın ellerini, ayaklarını yapılıcak bir şey yok. Ameliyat ile de uğraşamam eldiven takıyorum çalışırken o yüzden kavrama da sorun olmuyor.

Arkadaşlar bu konu hakkında, İbrahim Saraçoğlu diye birinin bitkisel çözümü var. Onu bir deneyeyim diyorum. İçinde adaçayı da bulunan bir karışım.

Bu arada, adaçayını her gün içmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. Çok fazla şeye faydası var ve özellikle de bir yerde okumuştum, el ve ayak dışında da vücuttaki terlemeyi genel olarak azaltan bir faydası varmış.

Arkadaşlar bu konu hakkında, İbrahim Saraçoğlu diye birinin bitkisel çözümü var. Onu bir deneyeyim diyorum. İçinde adaçayı da bulunan bir karışım.

Bu arada, adaçayını her gün içmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar. Çok fazla şeye faydası var ve özellikle de bir yerde okumuştum, el ve ayak dışında da vücuttaki terlemeyi genel olarak azaltan bir faydası varmış.
Adaçayı her gün içilmesi erkeklerde sperm miktarını azaltıyor.

Arkadaşlar, bahsettiğim sadece bilgisayar başında iken el terlemesi değil. Sadece onu yaşıyorsanız zaten sizin için sıkıntı yoktur. Dokunmatik telefon falan kullanmak, zor oluyor eli terleyenler için. Bu durumu bastırmak için bir takım yollar mevcut.

Adaçayı her gün içilmesi erkeklerde sperm miktarını azaltıyor.

Hocam dediği kürü 30 gün boyunca uygulamak gerekiyor. 30 gün boyunca da az olsun be? :D

Geri
Yukarı