El terlemesini anında kesen ürün var mı?

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar ellerim, ayaklarım, koltuk altım çok terliyor. Koltuk altını driclor ile çözüyorum fakat el, ayak çok fena terliyor. İyontoforez yapıyorum fakat o da çok uzun sürüyor ve ilk zamanlar daha çok terliyor. Tek seferde anında bu el terini geçirebilecek bir ürün biliyor musunuz? Denemediğim yöntem kalmadı. Bıktım bu ıslak elle dolaşmaktan artık. Hayatımı olumsuz yönde etkiliyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktorun yapabileceği tek şey ETS ameliyatı, iyontoforez, botox başka çözümü yok.

Arkadaşlar ellerim, ayaklarım, koltuk altım çok terliyor. Koltuk altını driclor ile çözüyorum fakat el, ayak çok fena terliyor. İyontoforez yapıyorum fakat o da çok uzun sürüyor ve ilk zamanlar daha çok terliyor. Tek seferde anında bu el terini geçirebilecek bir ürün biliyor musunuz? Denemediğim yöntem kalmadı. Bıktım bu ıslak elle dolaşmaktan artık. Hayatımı olumsuz yönde etkiliyor. :(

Aynı olay bende var maalesef :( genelde bu durum kilodan oluyor ancak aşırı kilolu bir insan değilim. Kötü etkiliyor gerçekten.

Geri
Yukarı