El Yapımı Lian Li PC-O11 Dynamic XL

berkan010

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Cougar Conquer vs NZXT H1den sonra başlıkta belirttiğim kasayı yapmayı düşünüyorum.

Çizimlerin neredeyse bitti, ufak tefek detaylar kaldı, onları da bu hafta içerisinde yaparım. Kasanın yapımını gelen ilgiye göre yapmak istiyorum biraz büyük olduğu için maliyeti fazla olacak gibi o yüzden.
Alıcı çıkarsa direkt imal ettiğim fiyattan verebilirim, benim için motivasyon olacaktır.
Kasayı kullanan arkadaşlar varsa eksiklerini bana belirtirlerse biraz daha düzenleyebilirim.

Untitled.JPG

Untitled2.JPG

Untitled3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız tasarımda PSU desteği SFX mi yoksa ATX mi? Ek olarak yana takılan fanlar 4x120 olabilir, biraz boş gözükmüş 3x120 yapınca.
Normalde ATX ama hem SFX hem ATX uyumlu yapabilirim. Kasayı yükseklik olarak biraz küçülteceğim çok yüksek olmuş 3 fan sığacak şekilde olacak.

Normalde ATX ama hem SFX hem ATX uyumlu yapabilirim. Kasayı yükseklik olarak biraz küçülteceğim çok yüksek olmuş 3 fan sığacak şekilde olacak.
Evet yüksekliğini kısman iyi olur. Bir de alt kısım ile PCI-E slotları arasındaki mesafeyi biraz azaltsan iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı