Elazığ'da zorunlu sınav olacak mı?

Hocam az önce böyle bir konuya daha denk geldim Elazığlı bir arkadaşımız MEB'i aradım resmi açıklama yapılacakmış demişler daha ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama tek gerçek şu an MEB çok sorumsuz davranıyor.

Elazığ Anadolu lisesi'nde ve birkaç okulda daha sınavlar isteğe bağlı girildiği söyleniyor doğru mu acaba?

Hocam kardeşim ortaokula gidiyor hocaları yazılı tarihlerini attı zorunlu olup olmayacağı hakkında bir resmi açıklama yok dendi.

Hocam az önce böyle bir konuya daha denk geldim Elazığlı bir arkadaşımız MEB'i aradım resmi açıklama yapılacakmış demişler daha ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama tek gerçek şu an MEB çok sorumsuz davranıyor.

Hocam kardeşim ortaokula gidiyor hocaları yazılı tarihlerini attı zorunlu olup olmayacağı hakkında bir resmi açıklama yok dendi
Eal'de 2 Mayıs'a ertelendi sınavlar. Zorunluluk hakkında bir açıklama yapılmadı.

Anladım çok teşekkür ederim bizim okuldan da bir arkadaşımız işaretleri konuşmuş ve bugün bu konuyla ilgili bir açıklama yapılacağını söylemişler Umarım bir an önce yaparlar

Hocam kardeşim ortaokula gidiyor hocaları yazılı tarihlerini attı zorunlu olup olmayacağı hakkında bir resmi açıklama yok dendi.
Anladım Çok sağolun Umarım olmaz isteğe bağlı girilme olur Bir haber Alırsanız buraya bildirirseniz çok sevinirim

Eal'de 2 Mayıs'a ertelendi sınavlar. Zorunluluk hakkında bir açıklama yapılmadı
Şey soracaktım sınavlarınız ilk defamı ertelendi. Bizimkiler bayramdan önceydi normalde bayramdan sonraya ertelendi de yarın olucaz hani sizinkinin de ilk ertelenişimi yoksa bayramdan sonraya da ertelenmişmiydi hiç

Geri
Yukarı