Eldeki RX 570'i satıp 2. el daha güçlü bir RX 570 almak

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar, ASRock RX 570 Phantom Gaming D modeline sahibim. Bunu 1300 TL gibi bir fiyata satmayı düşünüyorum. Sapphire Nitro+ RX 570 modeline geçmek istiyorum. Bunun temel sebebi daha serin çalışması ve yüksek O.C potansiyeli. O.C ile RX 580 4 GB modeli gibi çalışıyor. Sizce yapacağım hareket mantıklı olur mu? Ortada zarar durumu olmayacak. Kartımın daha 1 yıl 5 ay kadar garantisi var. Alacağım kartın garantisi olmayacak. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570'i 1300TLye satabilirsiniz fakat yeniden ve üstelik Sapphire Nitro bir RX570'i nasıl alırsınız bilemiyorum. Eğer parasal anlamda sıkıntıya girmiyor iseniz mantıklı olabilir fakat kartın sağlıklı olduğundan emin olmanız lazım. Yerinizde olsam 2. elde böyle bir riske girmezdim. Ancak stoklar gelince 1650S'e yükseltme yapabilirsiniz.

RX570'i 1300TLye satabilirsiniz fakat yeniden ve üstelik Sapphire Nitro bir RX570'i nasıl alırsınız bilemiyorum. Eğer parasal anlamda sıkıntıya girmiyor iseniz mantıklı olabilir fakat kartın sağlıklı olduğundan emin olmanız lazım. Yerinizde olsam 2. elde böyle bir riske girmezdim. Ancak stoklar gelince 1650S'e yükseltme yapabilirsiniz.
GTX 1650S'e geçmek istesem zarar edeceğim zaten aralarında pek fark yok GTX 1650S ile RX 570'in.

1300 e satabiliyorsaniz satın ben 1200 e Sapphire RX580 pulse 4 GB oc modelini aldım termal padleri ve macunu değiştim boşta 23 yükte Max 50 dereceyi gördü oyunlarda yeni sisteme geçeceğim için boşta şuan kartı aldığım kişide aynı karttan 20 adet var kutulu

1300 e satabiliyorsaniz satın ben 1200 e Sapphire RX580 pulse 4 GB oc modelini aldım termal padleri ve macunu değiştim boşta 23 yükte Max 50 dereceyi gördü oyunlarda yeni sisteme geçeceğim için boşta şuan kartı aldığım kişide aynı karttan 20 adet var kutulu
Link gönderme ihtimaliniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı