Elden almak mı Param Güvende ile almak mı?

sharp44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Görseldeki ürünü alacağım. Evimden en fazla 1 saatlik bir uzaklıkta. Notebook varsa getir deneyebilirsin diyor, kayıt alıp atabilir misin dedim alamam maalesef dedi satıcı. Gidip alsam denemeden alacağım, çalıştığına dair bir fotoğraf var ama ne kadar kaliteli anlamıyorum orada. Kamera normalde kaliteli ama bunun durumunu bir fotoğraf ile anlayamam. Konuştum elden alırsam 450 TL'ye düşüyor. Siz olsanız gidip 450'ye alır mıydınız yoksa ilan fiyatı +39 TL ödeyip Param Güvende hizmet parası 524 TL'ye mi alırdın? Param Güvende ile alırsam ve sıkıntılı çıkarsa iade olabiliyor ama elden alırsam geri kabul etmeme şansı var satıcının.

Screenshot_20231008-234437~3.png

Merhaba.
Görseldeki ürünü alacağım. Evimden en fazla 1 saatlik bir uzaklıkta. Notebook varsa getir deneyebilirsin diyor, kayıt alıp atabilir misin dedim alamam maalesef dedi satıcı. Gidip alsam denemeden alacağım, çalıştığına dair bir fotoğraf var ama ne kadar kaliteli anlamıyorum orada. Kamera normalde kaliteli ama bunun durumunu bir fotoğraf ile anlayamam. Konuştum elden alırsam 450 TL'ye düşüyor. Siz olsanız gidip 450'ye alır mıydınız yoksa ilan fiyatı +39 TL ödeyip Param Güvende hizmet parası 524 TL'ye mi alırdın? Param Güvende ile alırsam ve sıkıntılı çıkarsa iade olabiliyor ama elden alırsam geri kabul etmeme şansı var satıcının.

Eki Görüntüle 1971588

Mümkünse gidip elden alın. Ne olur ne olmaz.

Alıcı için Param Güvende yeterince güvenli bir sistem. Ama görerek almak her zaman daha iyidir. İnternet kafede buluşabilirsiniz, laptopla dışarıda gezmek de riskli çünkü, kafede rahatça test edebilirsiniz, güvenlik kamerası da olur.

Ürünü deneyebiliyorsanız elden alın. Elden alacaksanız da baştan anlaşın istediğim gibi değilse almam diye. Deneyemiyorsanız param güvende ile alın. İade şansınız olur. En mantıklısı bu bence. Notebook varsa getir demiş. Malına güvenmese demezdi bence ama kayıt alır mısın deyince de alamam demiş. Biraz düşündürdü. Ben biraz iyimser yaklaşıyorum belki alamamasının bir sebebi vardır diye. Bir yakınından Notebook ödünç alıp dene bence. Böyle yaparsan elden almak daha mantıklı olabilir. Notebook bulamazsan param güvende'den al.
Bence en mantıklı yol bu tabii senin kararın iyi günler.

Üzülme kardeşim ülkenin genel problemi de bu zaten: Az bilgi cok fikir.

Bu konuya neden bu kadar çok takıldın anlamadım sen Param Güvende ile almasını tercih etmişsin bende gidip elden almasını bunun daha sağlıklı olacağını söyledim bunun bilgi ile ne alakası var onu anlayamadım konuyu açan kişi zaten siz olsanız 450'ye mi alırdınız yoksa Param Güvende ile mi alırdınız demiş bende fikrimi belirttim bu kadar basit sen benim yorumumu beğenmedin bende senin yorumunu beğenmedim üzülme demişsin bence şu durumda üzülecek insan sensin.

Geri
Yukarı