Elden Ring alınır mı?

Hocam boş verin o zaman, en kötü yasadışı yollardan oynarsınız şimdilik.
o yollara girmekte istemiyorum şu ana kadar girmedim de yeni bilgisayarımda fakat bazen cidden bizi o yollara itiyorlar neyse ki rdr2 gibi bir şaheseri zamanında 100 tl ye almıştım verdiğim en iyi 100 tl idi

Ciddi bir zaman ister o kadar dayanabilirim diyorsan beklet sen bilirsin ama patlama riskin daha yüksek.
valla öyle diyorsanız satacağım o zaman bari kütüphanemiz dolsun

Geçenlerde yatırım için Steam pazarı üzerinden aldığım Paris 2023 efsaneler çıkarmtaları CS:GO kapsüllerini açtım ve güzel şeyler çıktı navi ve 9ıne altın stickerları ve birkaç tane daha güzel sticker çıktı bu çıkanları satıp 650 TL'lik Elden Ring alınır mı? Yoksa stickerları bekletsem fiyatları yüksek oranda artabilir mi? Eğer kapsüllerin indirimden çıkma sebebiyle güzel bir artış olmazsa direk stickerları satıp oyunu almayı düşünüyorum (fiyatları artsa bile oyun indirimden çıkacak çünkü) sizce ne yapmalıyım bu piyasadan anlayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Ben paylaşımlı hesaplardan oynadım iyi ki almamışım en gereksiz abartılan bir oyun, çizgisel oyunlara alıştığımdan aşırı boşluğa düştüm.

Geri
Yukarı