Elden Ring alınır mı?

ben oynadım ve şunu kesinlikle söyleyebilirim elden ring çok güzel bir oyun ama ben maksimum 800 lira verirdim 1300 e değmez bence yaz indirimlerini bekleyin.

Aynı sorular benim kafamda da vardı. Ben 490TL'ye düştüğünde düşünüyordum bunu. Acaba değer mi ilk kez souls oynuyorum ama oyun da güzele benziyor o kadar GOTY almış GoW ragnarok varkan harbi sağlam bir şey herhalde falan diye kafamdan geçiriyordum. Oyunu aldım. Oyunu çözene kadar biraz zorlanıyosun başta çünkü oyun elinden tutmuyor çok, daha sonra bir sarıyor var ya. 210 saatim oldu benim yine indirmeye başlattım biraz önce bu sefer bambaşka Build'le gireceğim. Yani ne kadar veriyorsan ver o fiyata değecek bir oyun olacak hocam.

Aynı sorular benim kafamda da vardı. Ben 490TL'ye düştüğünde düşünüyordum bunu. Acaba değer mi ilk kez souls oynuyorum ama oyun da güzele benziyor o kadar GOTY almış GoW ragnarok varkan harbi sağlam bir şey herhalde falan diye kafamdan geçiriyordum. Oyunu aldım. Oyunu çözene kadar biraz zorlanıyosun başta çünkü oyun elinden tutmuyor çok, daha sonra bir sarıyor var ya. 210 saatim oldu benim yine indirmeye başlattım biraz önce bu sefer bambaşka Build'le gireceğim. Yani ne kadar veriyorsan ver o fiyata değecek bir oyun olacak hocam.

Hocam işte şu tür yorumlar görünce paraya kıyıp dalasım geliyor içine ama bir yandan da çok para gibi geliyor.

Güncel fiyatı belli, geçtiğimiz ilkbahar indirimi döneminde yayıncının hiçbir oyunu indirime girmedi. Şu an alıp almamakta kararsızım. Çok istiyorum ama deneyimlemeyi, ayrıca bu türe karşı yeniyim. Yani ilk deneyimim olacak. Çoğu kişi ilk en kolay souls oyununun Elden Ring olduğunu söylüyor. Bu doğru mu? Sizce bu fiyatı hak ediyor mu veya yakın zamanda indirime girme ihtimali var mı?

En kolayı mıdır bilmiyorum ama DS oyunlarına aşina değilsen ilk Elden Ring'i oynama.
Oyundan aldığın tat azalır, öğrendikten sonra ve istediğin Build'i yapabildikten sonra oyun tatlı gelmeye başlıyor. Ben o noktaya gelene kadar 65 saat falan oynadım.

Hocam işte şu tür yorumlar görünce paraya kıyıp dalasım geliyor içine ama bir yandan da çok para gibi geliyor.

1300 lira verip bir oyundan zevk almak zor bence, ben Elden Ring'i 450 liraya mı ne almıştım indirimde. Hayatımda kendime yaptığım en büyük yatırımdı sanırım.

1300 lira verip bir oyundan zevk almak zor bence, ben Elden Ring'i 450 liraya mı ne almıştım indirimde. Hayatımda kendime yaptığım en büyük yatırımdı sanırım.

Çok iyi yapmışsınız hocam gerçekten. Keşke Steam dolar kuruna geçmeden önce alsaydım.

Aynı şeyleri düşünüyorum 1,2 aydır PS4'te indirime girmesini bekliyorum tam tersi 600 TL zam geldi hala indirim gelmedi gelse alacağım işte ama.
Sokmuyor indirime yayıncı firma maalesef. Bütün FromSoftware oyunları aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı