Elden Ring Build önerisi

DarkAuraLoL

Centipat
Daha fazla  
Elden Ring oynayacağım daha önce 7 8 saat oynadım pek ilerlemedim şimdi yeniden başlayacağım önerebileceğiniz oynaması zevkli Build önerebilir misiniz hangi statlara verilmeli hangi karakterle başlanmalı falan filan diye çok sevinirim. Oyundan zevk almak istiyorum.

Samurai başla. Sonra Nagakiba alırsın. Çift katana oynarsın. statta'lıda 35 40 olana kadar kadar DeX yaparsın sonra Arcane'e geçersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samurai başla. Sonra Nagakiba alırsın. Çift katana oynarsın. Statta'lıda 35 40 olana kadar kadar DeX yaparsın sonra Arcane'e geçersin.

O Nagakiba'da ilk vereceği silahla beraber çift katana mı yapacağım? Yani 40 DeX'ten sonra da sadece arcane mi vereceğim? Başka stata gerek yok mu? Bir de oynaması zor mu kolay mı? Nasıl? Başka verebileceğin detay falan filan varsa iyi olur. Teşekkür ederim <3

O kadar Elden Ring Pro'su değilim abi. Saygılar.

O Nagakiba'da ilk vereceği silahla beraber çift katana mı yapacağım? Yani 40 DeX'ten sonra da sadece arcane mi vereceğim? Başka stata gerek yok mu? Bir de oynaması zor mu kolay mı? Nasıl? Başka verebileceğin detay falan filan varsa iyi olur. Teşekkür ederim <3

Soulsa ER'den başlamak oyun linear olmadığindan ve açık dünyadan biraz problemli oluyor. İstesen de direk çift katana yapamazsın çünkü silah str istiyor. Ayrıca stat basarken oyunun başlarında öncelikle Vigor sonra DeX bas. Kullanmak isteyip str eksikliğinden kullanamadığın silahlar olduğunda str basarsın. Tavsiyem samuray başlayıp bloodhound fang almaya gitmen (haritanın altında ve o bölge oyunun en kolay ve tutorial bölgesi). Giderken hem etrafı keşfedersin bu sayede level atlarsın hem de silah zırh vesaire bulursun. Oyunda levelin ve silahın seviyesi normal olduğu sürece bosslar dışında kolay yani haritada ilginç ve büyük gözüken yerlere gittiğin sürece problem yaşamazsın. Oynayacaksan konsolla oynaman bayağı rahatlatır ayrıca para bol, zenginim diyorsan Sekiro veya DS3 çok daha beginner friendly. Sorun varsa sorabilirsin.

Soulsa ER'den başlamak oyun linear olmadığindan ve açık dünyadan biraz problemli oluyor. İstesen de direk çift katana yapamazsın çünkü silah str istiyor. Ayrıca stat basarken oyunun başlarında öncelikle Vigor sonra DeX bas. Kullanmak isteyip str eksikliğinden kullanamadığın silahlar olduğunda str basarsın. Tavsiyem samuray başlayıp bloodhound fang almaya gitmen (haritanın altında ve o bölge oyunun en kolay ve tutorial bölgesi). Giderken hem etrafı keşfedersin bu sayede level atlarsın hem de silah zırh vesaire bulursun. Oyunda levelin ve silahın seviyesi normal olduğu sürece bosslar dışında kolay yani haritada ilginç ve büyük gözüken yerlere gittiğin sürece problem yaşamazsın. Oynayacaksan konsolla oynaman bayağı rahatlatır ayrıca para bol, zenginim diyorsan Sekiro veya DS3 çok daha beginner friendly. Sorun varsa sorabilirsin.
kanka linear olmadığı için sıkıntı yaşadımda önceki savem de 10 saatte yakın oynadım mage oynamıştım o yüzden alıştım gibi aşağı tarafa falanda gidip gezdiydim stormhilin girişindeki o bossa gidecektim gezmiştim baya 28 seviyeydim klavyeyle oynıcam kol yok maalesef bide türkçe yamayla oynamıştım ben silahlaırn eşyaların ne işe yaradığına bakıyım diye şimdi samuray start yapıp o dediğin bloodhoundı alırım vigor galiba candı dex ne oluyor knk tam olarak neyi arttırıyor onu bilmiyom bide ingilizce mi türkçe mi oynıyım sence?

Vallahi hiç fark etmez ne dilde oynadığın zaten diyalog senaryo falan yok. Silahların neyle scale'landığına bakarak oyna. Ayrıca 0'dan MAG'e başlamak kanser. Oyunun ortasına kadar doğru düzgün büyü yok. Bloodhound al hazır zaten. Haritanın en altındayken oradaki Dungeon'ı ve miniboss'uda indirirsin sonra margite gidersin. Ayrıca ana bosslarda (renalla, morgot, godskin Duo hariç) summon yapma. Öbür türlü oyunun hiçbir anlamı kalmıyor. Ayrıca oyunda silahların seviyesi statlardan 1000 kat daha önemli. Vigor can oluyor. DeX'in türkçesi ne bilmiyorum. Muhtemelen çevikliktir. Katananın Scale'inden anlarsın zaten.

Ne Pro'su hacı? Strength Build'leri oyunda oynayabilecegin en basit Build'lerden. Bonk diye zıplayıp adamların kafasına vuruyorsun hep ve her vurduğunda da deli gibi vuruyorsun hani.

Vallahi hiç fark etmez ne dilde oynadığın zaten diyalog senaryo falan yok. Silahların neyle scalelandığına bakarak oyna ayrıca 0'dan MAG'e başlamak kanser oyunun ortasına kadar doğru düzgün büyü yok bloodhound al hazır zaten haritanın en altındayken oradaki dungeonı ve minibossuda indirirsin sonra margite gidersin ayrıca ana bosslarda(renalla, morgot, godskin Duo hariç) summon yapma öbür türlü oyunun hiçbir anlamı kalmıyor ayrıca oyunda silahların seviyesi statlardan 1000 kat daha önemli. Vigor can oluyor DeX'in türkçesi ne bilmiyorum muhtemelen çevikliktir katananın scaleinden anlarsın zaten.

Özellikle niye morgot abi merak ettim. Çünkü bildiğin adam Margit'in gelişmiş hali yani öyle çok da zorlanacak bir tarafı yok.

Vallahi hiç fark etmez ne dilde oynadığın zaten diyalog senaryo falan yok. Silahların neyle scale'landığına bakarak oyna. Ayrıca 0'dan MAG'e başlamak kanser. Oyunun ortasına kadar doğru düzgün büyü yok. Bloodhound al hazır zaten. Haritanın en altındayken oradaki Dungeon'ı ve miniboss'uda indirirsin sonra margite gidersin. Ayrıca ana bosslarda (renalla, morgot, godskin Duo hariç) summon yapma. Öbür türlü oyunun hiçbir anlamı kalmıyor. Ayrıca oyunda silahların seviyesi statlardan 1000 kat daha önemli. Vigor can oluyor. DeX'in türkçesi ne bilmiyorum. Muhtemelen çevikliktir. Katananın Scale'inden anlarsın zaten.

Tamamdır. Summonlu çok mu kolay oluyor. Hem zaten Co-op oynayacağız arkadaşla, summona gerek yok pek ama galiba Co-op yapamacağız gibi. En kötü ben tek oynarım. Tek de güzel zaten. Bu Malenia'da falan da mı summon çağırmayayım? Bir de bu başta ödül seçiyoruz ya onda ne seçiyim? MAG'e oynarken şu stonekey falan vardı, onu alıp daha limgravede yukarı çıkmadan önce bir sisli yer var orayı açmıştım da becerememiştim.

Ne Pro'su hacı? Strength Build'leri oyunda oynayabilecegin en basit Build'lerden. Bonk diye zıplayıp adamların kafasına vuruyorsun hep ve her vurduğunda da deli gibi vuruyorsun hani.

Özellikle niye morgot abi merak ettim. Çünkü bildiğin adam Margit'in gelişmiş hali yani öyle çok da zorlanacak bir tarafı yok.

Str Elden Ring'de berbat. Bossları tasarlarken en son düşündükleri Build str olduğu her haliyle belli. Tek havel tazı oynanılamayan oyun da bu zaten.

Vallahi hiç fark etmez ne dilde oynadığın zaten diyalog senaryo falan yok. Silahların neyle scale'landığına bakarak oyna. Ayrıca 0'dan MAG'e başlamak kanser. Oyunun ortasına kadar doğru düzgün büyü yok. Bloodhound al hazır zaten. Haritanın en altındayken oradaki Dungeon'ı ve miniboss'uda indirirsin sonra margite gidersin. Ayrıca ana bosslarda (renalla, morgot, godskin Duo hariç) summon yapma. Öbür türlü oyunun hiçbir anlamı kalmıyor. Ayrıca oyunda silahların seviyesi statlardan 1000 kat daha önemli. Vigor can oluyor. DeX'in türkçesi ne bilmiyorum. Muhtemelen çevikliktir. Katananın Scale'inden anlarsı
bloodhound fangi yeni aldım orda kesmem gereken şey biraz zorladı ama kesip yeni aldım şimdi skili falanda güzele benziyor
statlarım
vigor 14
mind 11
endurance 13
str 20
dex 18
int 9
faith 8
arc 8
storm kalesinin girişindeki margiti orda bi tane npc summon ederek 3. denemede kestim kalede azcık gezdim baya az seviyemde 22 yapmamı önerdiğin bişey veya şu statlara şu kadar ver falan diye bi önerin falan verse hepsine açığım reis

bloodhound fangi yeni aldım orda kesmem gereken şey biraz zorladı ama kesip yeni aldım şimdi skili falanda güzele benziyor
statlarım
vigor 14
mind 11
endurance 13
str 20
dex 18
int 9
faith 8
arc 8
storm kalesinin girişindeki margiti orda bi tane npc summon ederek 3. denemede kestim kalede azcık gezdim baya az seviyemde 22 yapmamı önerdiğin bişey veya şu statlara şu kadar ver falan diye bi önerin falan verse hepsine açığım reis
haritamda bu
1716563730371.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı