Elden Ring DLC Shadow of erdtree nasıl olacak?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elden Ring Dlc si shadow of erdtree duyuruldu, sizce nasıl bir dlc olacak ? Oyunu 46 saate bitirmiştim, dlc den sonra tekrardan başlamayı düşünüyorum. DLC ye oyundan bağımsız, ek bir menu ile mi girilecek? Yada mesela new game yaptığımızda yeni karakter ile oyunda belirli bir alana gidince direkt dlc ye girebilecek miyiz ? ( harita mi genişleterek )

DLC uzunlugu nasıl olacak sizce ? Hikaye neyi anlatacak?

Menüye olmaz, FromSoftware bu tarz konularda oyuncuları oyunun dünyasından koparmayı sevmiyor. Oyunun dünyası içerisinde daha önce etkileşime geçemediğin şeylere DLC çıkınca etkileşime geçip yeni bir evrene göndereceklerdir diye tahmin ediyorum, önceki yapımlarında böyle oluyordu bu işler çünkü.

Uzunluğu veya içeriğini tam olarak kimse bilemez ama kötü bir DLC olmayacağına imzamı atarım, FromSoftware'in kötü DLC'si yok çünkü, sanki adamlar akıllarındaki en iyi boss dizaynlarını bile isteye DLC'ye saklıyorlarmış gibi DLC'lerinde hep mükemmel boss dizaynları oluyor. Şunu da ayrıca belirteyim FromSoftware'in DLC'leri her zaman ana oyundan daha zor olmuşlardır, tek vuruşuyla canınızın %75'ini götüren düşman tiplerine şimdiden hazırlayın mentalinizi :D

Menüye olmaz, FromSoftware bu tarz konularda oyuncuları oyunun dünyasından koparmayı sevmiyor. Oyunun dünyası içerisinde daha önce etkileşime geçemediğin şeylere DLC çıkınca etkileşime geçip yeni bir evrene göndereceklerdir diye tahmin ediyorum, önceki yapımlarında böyle oluyordu bu işler çünkü.

Uzunluğu veya içeriğini tam olarak kimse bilemez ama kötü bir DLC olmayacağına imzamı atarım, FromSoftware'in kötü DLC'si yok çünkü, sanki adamlar akıllarındaki en iyi boss dizaynlarını bile isteye DLC'ye saklıyorlarmış gibi DLC'lerinde hep mükemmel boss dizaynları oluyor. Şunu da ayrıca belirteyim FromSoftware'in DLC'leri her zaman ana oyundan daha zor olmuşlardır, tek vuruşuyla canınızın %75'ini götüren düşman tiplerine şimdiden hazırlayın mentalinizi :D
Şimdiden rune kasmaya başlayalım mı yani? :D

Şimdiden rune kasmaya başlayalım mı yani? :D
Önceki yapımlara göre konuşuyorum grind şart değildi, şahsen ben hiçbir Souls oyununda DLC için grind yapmadan üstesinden geldim ama DLC girmek için grind yapanları da gördüm. Kısacası size bağlı, zorluğu düşürmek istiyorsanız neden olmasın :D

Ringed City kadar iyi olacağı kesin bence.

Geri
Yukarı