Elden Ring DLC trailer beklentileriniz ne?

Keitra

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Elden Ring DLC yeni traileri geldi. Bir takım sorularım olacak sizin de fikirlerinizi merak ettiğim? Öncelikle DLC'den en büyük beklentiniz ne? Kaç saat sürer? Bunun gibi genel temel olarak DLC'den beklentileriniz. Onun dışında boss fightları zorlayıcı olur mu bununla bağlantılı olarak ekstra yeni bir Build'e geçmeli miyim? Faith fire Build'i yapıyorum açıkçası bu Build'den de sıkıldım herhangi bir güçlü Build tavsiyeniz var mı? 220 küsur seviyeyim. Boss fightları hikaye niteliğinde mi olur yoksa random gezerken mi karşımıza çıkar bu DLC bize sadece açık bir dünya mı getiriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Elden Ring DLC yeni traileri geldi. Bir takım sorularım olacak sizin de fikirlerinizi merak ettiğim? Öncelikle DLC'den en büyük beklentiniz ne? Kaç saat sürer? Bunun gibi genel temel olarak DLC'den beklentileriniz. Onun dışında boss fightları zorlayıcı olur mu bununla bağlantılı olarak ekstra yeni bir Build'e geçmeli miyim? Faith fire Build'i yapıyorum açıkçası bu Build'den de sıkıldım herhangi bir güçlü Build tavsiyeniz var mı? 220 küsur seviyeyim. Boss fightları hikaye niteliğinde mi olur yoksa random gezerken mi karşımıza çıkar bu DLC bize sadece açık bir dünya mı getiriyor?
Trailer’ı izleyince bir garip hissettim açıkçası. Lore’a olan katkısı da beni biraz heyecanlandırdı. Miquella’nın adını birçok kez duyduk zaten ama kim olduğunu ne olduğunu detaylı bir şekilde öğreneceğiz. Mohg savaşı da zaten DLC geleceğini az buçuk gösteriyordu bence. Elimden geldiğince sorularını yanıtlayayım. DLC bossları genel olarak ana oyuna göre daha zor seviye olur. Buildinizden sıkıldıysanız kan buildi yapabilirsiniz. Tabii ki boss savaşları hikaye gibi olur, öyle bir ara sahne koyarlar ki ekrana takılıp kalırız gibime geliyor. Özellikle Messmer savaşı harika olacak. Bol bol keşif yaparak 6-7 saatte bitiririz.

Trailer'ı izleyince bir garip hissettim açıkçası. Lore'a olan katkısı da beni biraz heyecanlandırdı. Miquella'nın adını birçok kez duyduk zaten ama kim olduğunu ne olduğunu detaylı bir şekilde öğreneceğiz. Mohg savaşı da zaten DLC geleceğini az buçuk gösteriyordu bence. Elimden geldiğince sorularını yanıtlayayım. DLC bossları genel olarak ana oyuna göre daha zor seviye olur. Buildinizden sıkıldıysanız kan Build'i yapabilirsiniz. Tabii ki boss savaşları hikaye gibi olur, öyle bir ara sahne koyarlar ki ekrana takılıp kalırız gibime geliyor. Özellikle messmer savaşı harika olacak. Bol bol keşif yaparak 6-7 saatte bitiririz.

Hatırlamak amacıyla soruyorum bu DLC sanırım miquellanın mohgun yumurta içinde sakladığı bedeninin ruhunun gittiği evreni gösterecek bizlere değil mi, kısa bir özet geçebilme şansınız var mı hocam bildiğiniz kadarıyla.

Dark Souls 3'teki slave Knight gael gibi bir boss olursa tatmin edecektir herkesi.

Hatırlamak amacıyla soruyorum bu DLC sanırım miquellanın mohgun yumurta içinde sakladığı bedeninin ruhunun gittiği evreni gösterecek bizlere değil mi, kısa bir özet geçebilme şansınız var mı hocam bildiğiniz kadarıyla.
Öyle duruyor da bu fragmanlar çok bir şey açıklamıyor. Geçmişe gideceğimiz zaten kesin ama zaman, hikaye nasıl işler bilmiyorum.

Bomboş trailer bu arada ya eski trailerdan ne farkı var şimdi bunun? Önceden gösterdikleri karakterleri yine gösterip hiç yeni bir şeyler eklememişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı