Elden Ring Erişime Açıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Elden Ring erişime açıldı

Uzunca süre beklenen Elden Ring nihayet yayınlandı. Türkiye saatiyle gece 2 sularında erişime açılan oyun artık herkes tarafından oynanabilir durumda. Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan yapım geçtiğimiz gün inceleme editörleri tarafından puanlanmıştı. Fromsoftware’ın meyvesi olan oyun PC ve konsollarda eş zamanlı olarak servis edildi. Aksiyon ve RYO kategorilerinde boy gösteren Elden Ring kısa vadede adından […]

Devamı: Elden Ring Erişime Açıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

1-Oyun şahane. Efsane manzara, efsane vuruş hissi. Oyunu oynamayı bırakıp sadece manzarayı seyretmek için bile alınabilir. Süper bir açık dünya yaratmışlar.
2-Optimizasyon kötü. Grafikleri zaten efsane olduğu için çok yüksek gereksinimleri var bir de optimizasyon deli ediyor. 3080 ile bile arada takılıyor. Muhtemelen düzeltirler.
3-Oyun Türkiye için çok pahalı. Ama bu oyunun suçu değil. Coğrafya kaderdir.

Almayı düşünenler, şuanki fiyatın yarıya inmesini bekleyebilirler. Hem o zamana optimizasyon da çözülür.

Uzunca süre beklenen Elden Ring nihayet yayınlandı. Türkiye saatiyle gece 2 sularında erişime açılan oyun artık herkes tarafından oynanabilir durumda. Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan yapım geçtiğimiz gün inceleme editörleri tarafından puanlanmıştı. FromSoftware'ın meyvesi olan oyun PC ve konsollarda eş zamanlı olarak servis edildi. Aksiyon ve RYO kategorilerinde boy gösteren Elden Ring kısa vadede adından […]

Kaynak Technopat

Büyüler arkadan gizli saldırılar arkadan kılıç sokmalar düşmandan gizlenme güzel aksiyonu mertçe dövüşü engelliyor oyunu çocuk oyuncağına çeviriyor hiç zevk alamıyorum kendi kendime zorluk yapıyorum Büyü kullanmıyorum arkadan gizli saldırmiyorum dövüş anında arkasına geçip kalleşçe kılıç sokmuyorum ama düşmanı basit bir şekilde öldüreceğini bilmek insanı huzursuz ediyor kalleşlik olan oyunları sevmiyorum yan görev çubuğu yok kiminle nerede konuşacağını bilmiyorsun yapmazsan görev dizisi kaçıyor zaten kaçırırsan baştan oyna her yeri çukur yapmışlar düşüyorsun oyun yapımcıları zor olan karşılıkli dövüş olsun kiminle konuşacağını bilmemek ha bire düşme oyun zorluğu olmasın Elden Ring zor diyorlar ne zoru dövüşmek kolay gideceğin yeri bilmemek zor her yerin çukur olması zor özelikle yan görev çubuğu yok olmayınca İnterneten videolardan bakmak zorunda kalıyoruz o zamanda oyunun sonunu ortasını başını görüyoruz o zaman insanın oynayasi gelmiyor doğru düzgün her oyundaki gibi görev çocukları olsa kimin ne görev verdiği olsa İnternetteki videolara bakmaz düşmanı görmek için heyecanlanirdik sadece bozlar zordu büyü ile onu da mahvetmisler büyü Vs'den düşman zirhinin koruması gerek sadece dondurucu Büyüler yok hiç değilse ona şükür diyeceğim ama onu da mahvetmisler buzlu balta yapmışlar çok kısa sürede olsa donduruyor bu da dövüşü mahvediyor

Uzunca süre beklenen Elden Ring nihayet yayınlandı. Türkiye saatiyle gece 2 sularında erişime açılan oyun artık herkes tarafından oynanabilir durumda. Bandai namco entertainment tarafından yayınlanan yapım geçtiğimiz gün inceleme editörleri tarafından puanlanmıştı. FromSoftware'ın meyvesi olan oyun PC ve konsollarda eş zamanlı olarak servis edildi. Aksiyon ve ryo kategorilerinde boy gösteren Elden Ring kısa vadede adından […]

Kaynak Technopat

Elden Ring'te 3 şeyi çok beğendim yardımcı dövüşçü ruhları oyun grafiği manzara bir de karakteri kendimiz oluşturmamiz.

Uzunca süre beklenen Elden Ring nihayet yayınlandı. Türkiye saatiyle gece 2 sularında erişime açılan oyun artık herkes tarafından oynanabilir durumda. Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan yapım geçtiğimiz gün inceleme editörleri tarafından puanlanmıştı. Fromsoftware’ın meyvesi olan oyun PC ve konsollarda eş zamanlı olarak servis edildi. Aksiyon ve RYO kategorilerinde boy gösteren Elden Ring kısa vadede adından […]

Kaynak Technopat

Elden ringte 3 şeyi çok beğendim yardımcı dövüşçü ruhları oyun grafiği manzara birde karakteri kendimiz oluşturmamiz

Uzunca süre beklenen Elden Ring nihayet yayınlandı. Türkiye saatiyle gece 2 sularında erişime açılan oyun artık herkes tarafından oynanabilir durumda. Bandai namco entertainment tarafından yayınlanan yapım geçtiğimiz gün inceleme editörleri tarafından puanlanmıştı. FromSoftware'ın meyvesi olan oyun PC ve konsollarda eş zamanlı olarak servis edildi. Aksiyon ve ryo kategorilerinde boy gösteren Elden Ring kısa vadede adından […]

Kaynak Technopat

Elden Ring'te 3 şeyi çok beğendim yardımcı dövüşçü ruhları oyun grafiği manzara bir de karakteri kendimiz oluşturmamiz.

Kaynak Technopat

Elden Ring dahil tüm RPG oyunlarınin
Yapımcılarina ulaşsam şunu söylerdim dondurucu düşmanı zararsız hale getiren büyüler zehir arkadan gizli saldırilar ses çıkarmayan yüzükler vs kısaca mertçe dövüşü engelleyen tüm kalleşçe saldırilar büyüler kaldırılsın isterdim oyundan aldığım tüm zevki alıp götürüyor bunlar bunlar olmasa oyun harika olurdu ama yardımcı dövüşçü her oyunda olmalı bunda sorun yok.

Kaynak Technopat

Cok oyunculu sistem kaldırilmali bazı oyunlarda bir canavara 4 oyuncu birden saldırıyor oyunun atmosferi bozuluyor.

Kaynak Technopat

Cok oyunculu sistem kaldırilmali bazı oyunlarda bir canavara 4 oyuncu birden saldırıyor oyunun atmosferi bozuluyor.

Kaynak Technopat

Elden Ring'te at sırtında dövusmeyide sevmedim yerde karşılıklı dövüş daha zevkli yerde gezinmek daha zevkli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı