Çözüldü Elden Ring için Türkçe yama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

techislife

Hectopat
Arkadaşlar Elden Ring Steam sürümünde oynuyorum. İngilizcem oyunu anlamaya yetse de ben Türkçede oynamak istiyorum. Çeviriyi nereden indirebilirim son sürüm için?

Çözüm
Yamayı aldım ancak anti-cheat hatası alıyorum. Anti- cheat i kapatabilen var mı?
şu an aynı sorunu ben yaşıyorum sosyal medyadaki videoları denedim olmadı yamayı aldım anti- cheat i kapatamıyorum kendi paramla rezil oldum :D

Yamayı aldım ancak anti-cheat hatası alıyorum. Anti- cheat i kapatabilen var mı?
sorunu hallettim eğer sorunun dosyalarda exe dosyasının gözükmemesinden kaynaklanıyorsa denetim masasını açıp klasör seçeneklerinden bilinen dosya türleri için uzantıları kapat ve youtubedan videolarını izle

Son düzenleme:
Şu an aynı sorunu ben yaşıyorum sosyal medyadaki videoları denedim olmadı yamayı aldım anti- cheat i kapatamıyorum kendi paramla rezil oldum :D

Sorunu hallettim eğer sorunun dosyalarda exe dosyasının gözükmemesinden kaynaklanıyorsa denetim masasını açıp klasör seçeneklerinden bilinen dosya türleri için uzantıları kapat ve YouTube'dan videolarını izle.

Bende bir şekilde çözdüm hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı