Elden Ring indirime girer mi?

BaranTK

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sorum yukarıdaki gibidir 699TL vermek biraz ağır kaçıyor gibi indirime bekleyeceğim diyorum ama zamlanmasından çok korkuyorum. Sizce ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimlere kadar zamlanmaz ama indirim gelirse de maksimum %15-%25 gelir diye düşünüyorum. Beklemekten zarar gelmez.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben oyunu 2 3 gün sonra alıp indirime kadar oynamasam oyun indirime girerse o zaman iade edip o fiyattan almayı düşündüm. Bunu hiç yapmamıştım bir sakınca doğurur mu?

Doğurmaz fakat 2 veya 4 saatten fazla oynamamalısın, öyle bir sınırlama vardı sanırım. Elden ring son zamı almadan önce çıktığından beri sadece bir kez indirime girdi onda da 400 bandına düştü diye biliyorum, yanılıyor olabilirim. Bence şu anki oyun pazarına tam parasını hak eden sayılı oyunlardan biri, senin zevklerine ve neyle vakit geçirmek istediğine de bağlı tabi.

Ülke ekonomisi malum ne alsanız şu anda pahalı geliyor ama bir süre sonra ucuz gözükmeye başlıyor. Mesela ben 400 küsür paraya alırken içim acımıştı zar zor denkleştirmiştim ama şimdi bakınca iyi ki almışım diyorum. Sizin senaryonuzda da benzer bir durum gerçekleşebilir. Yaz indirimlerinde %30 gibi bir indirime girse bile beklemeden oynamış olursunuz, keyfini çıkarmaya bakın derim.

Geri
Yukarı