Elden Ring indirime girer mi?

emreça

Femtopat
Daha fazla  
Yakin zamanda indirim var mi? Veya indirim ile ilgili bir haber bildiginiz var mi? Oyuna 1000 lira vermek çok istemiyorum, bilginiz var mı? Ya da ucuza key alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakin zamanda indirim var mi? Veya indirim ile ilgili bir haber bildiginiz var mi? Oyuna 1000 lira vermek çok istemiyorum, bilginiz var mı? Ya da ucuza key alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Sonbahar indirmi var eylül ortası %20-30 gibi bir indirime girer sanırım. Daha fazla da olabilir de girincr görürüz.

Souls oyunları kolay kolay indirime girmez bence yaz indirimlerinde indirim alabilir çünkü geçenlerde arka arkaya 2 defa indirim aldı.

Daha yeni çıktı indirimden bence girerse en yakın Cadılar Bayramı zamanı girer. Daha erken gireceğini zannetmiyorum Gerçi girse bile 400-600 lira arası bir fiyatı olacağı için çok da bir anlamı yok. Oyunu 300 liraya almıştım zamanında.

Daha yeni çıktı indirimden bence girerse en yakın Cadılar Bayramı zamanı girer. Daha erken gireceğini zannetmiyorum gerçi girse bile 400-600 lira arası bir fiyatı olacağı için çok da bir anlamı yok. Oyunu 300 liraya almıştım zamanında.

Oyun 1 k 400-600 olmaz Max 700-800 arası olur.

1692560321193.png

Sonbahar indiriminde hiç girmemiş sadece kış ve yazın indirime girmiş. Önümüzdeki sonbahar girceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı