Elden Ring Metacritic'te 90 Üzeri Puan Aldı!

Makaleler
4
Ekran Alıntısı.PNG

Oyun PS5 tarafında 97, PC ve Xbox tarafında 95 puan aldı. Bu puanı görünce bilgisayarın kaldırma ihtimali düşük olsa da oyunu açmaya karar verdim. Sizin düşünceleriniz neler?

Umarım optimizasyon iyi olur. Gerçi bu sistem gereksinimlerine bakacak olursak optimizasyon çok kötü olacak gibi.

2022 yılındayız ne yazsaydı adamlar GTX 560 mı? Gereksinimler normal next-gen bir oyunun gereksinimleri, optimizasyonu kötü olmayacaktır.

Benim 940MX açarsa çok mutlu olurum. Umarım açar. Bu puanları görünce deneyesim geldi.

Biraz sıkıntı ne yalan söyleyeyim. O ekran kartı ile en son hangi oyunu hangi ayarda oynayabildin? Masaüstünde GT 1030'un altında kalıyor performans olarak belki 720P en düşük ayarlar zorlanabilir 1080P'de minimum 1060 3 GB istediğine bakarsak.

Yalnız benim işlemcimi bile minimum gereksinime koymuşlar, biz nereye geldik böyle. 😄

Biraz sıkıntı ne yalan söyleyeyim. O ekran kartı ile en son hangi oyunu hangi ayarda oynayabildin? Masaüstünde GT 1030'un altında kalıyor performans olarak belki 720p en düşük ayarlar zorlanabilir 1080P'de minimum 1060 3 GB istediğine bakarsak.

30 FPS Sekiro oynamıştım en yeni. Zaten çok düşük çözünürlükte 20-30 FPS bile yeterli bana. En kötü ihtimal en düşük çözünürlüğe alıp 3. parti programlarla FSR açarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı