Elden Ring ölünce para kaybetme

SELAM BEBEK

Picopat
Daha fazla  
Ölünce rünlerimi alabilmem için yerde kalıyor fakat tekrar ölünce sonsuza kadar yok oluyor. Paramı banka gibi veya iteme dönüştürerek saklayabileceğim bir yöntem var mı?

Hayır yok. Öyle bir şey bu oyunların fıtratına aykırı. Rünlerinize sahip çıkmak için daha dikkatli oynamalısınız. Eğer kısa süreli bir çözüm isterseniz sacrificial twig denilen iteme göz atabilirsiniz. Tek kullanımlık olduğu için kısa süreli diyorum, takılıyken rünleriniz öldüğünüzde kaybolmuyor.Rünleri saklamak mümkün değil ancak elinize runler kaybolmadan tekrar almak için bir firsat geçer.

Hayır yok. Bunun için düşmanlardan düşen veya yerden bulduğunuz ruhları kullanmanızı istiyor oyun.
Hayır yok. Öyle bir şey bu oyunların fıtratına aykırı. Rünlerinize sahip çıkmak için daha dikkatli oynamalısınız. Eğer kısa süreli bir çözüm isterseniz sacrificial twig denilen iteme göz atabilirsiniz. Tek kullanımlık olduğu için kısa süreli diyorum, takılıyken rünleriniz öldüğünüzde kaybolmuyor. Saklamak mümkün değil ancak elinize runler kaybolmadan tekrar almak için bir firsat geçer.
Anladım teşekürler.

Bir tane wondrous physick var adını hatırlamıyorum. Öldüğünde bu potu kullanırsan belli bir süre içerisinde tekrar ölünce rünlerini ilk yerinde kalıyor.

Golden Runelerinizi buldukça, direkt veya öylesine harcamayın. Golden Runelerinizi seviye atlarken eksik kalan sayı için tamamlayın. Böylece her yola çıktığınızda kafanız rahat eder.

Sacrificial Twig'ı da ileri seviyelerde, tehlikeli olabilecek bölgelerde ve yükseklerden merdiven gibi atlayacağınız yerlerde kullanmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı