Elden Ring ok kullanılmıyor

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Elden Ring'de vagabond olarak başladım.
5-6 saattir oynuyorum ve sonunda bir satıcıdan yay ve ok aldım.
Ok atmak istediğimde de elini arkaya götürüyor fakat bir şey yokmuş gibi elini çekiyor.
Ancak oklarım var ve ekipmanlardaki sol el bölümüne eklenmiş durumda.
Okları nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• IMG_20221226_002917.jpg
    IMG_20221226_002917.jpg
    242,2 KB · Görüntüleme: 274
Üst ikiliye tıkladığımda ok falan görünmüyor hocam. Sadece alt ikiliye koyabiliyorum.
Şimdi anladım. Sizdekiler ok değil. Crossbow Bolt'u. Üstteki ikili oklar, alttaki ikili crossbowlar için. Doğru okları alırsanız sorununuz çözülecektir.

İleride "Greatbow" denen devasa yaylar da bulacaksınız, onların da okları özel, standart değil. Şimdiden söylemiş olayım.

Şimdi anladım. Sizdekiler ok değil. Crossbow Bolt'u. Üstteki ikili oklar, alttaki ikili crossbowlar için. Doğru okları alırsanız sorununuz çözülecektir.

İleride "greatbow" denen devasa yaylar da bulacaksınız, onların da okları özel, standart değil. Şimdiden söylemiş olayım.

Teşekkürler hocam, peki okların uygun olduğunu nereden anlıyoruz? Alırken ona göre dikkat edeyim.

Teşekkürler hocam, peki okların uygun olduğunu nereden anlıyoruz? Alırken ona göre dikkat edeyim.
Türkçeye nasıl çevirdiler bilmiyorum, oyunun İngilizcesinde “Arrow”, “Great Arrow”, “Bolt” ve “Great Bolt” diye 4 çeşit var.

Sizdekiler Bolt, Arrow olanlardan almanız lazım. “Ok” diye geçiyordur büyük ihtimalle. Ekipman sayfasında şu an ekli olan okları seçip fotoğrafını veya dükkanın fotoğrafını atarsanız nereye bakmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı