Elden Ring Rivers of blood nasıl alınır?

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar rivers of blood almak istiyorum. Videolara baktığımda bazıları çok uzatmış bazıları kısa kese kese direkt rivers of bloodu aldığımız bossa gitmiş. Ekstra bir şey yapmaya gerek var mı? Hikayede ilerlemek gerekli mi yoksa mapten işaretleyip gidilebilir mi almak için?

Kanki çok basit aslında mountaintops of the giants a gitmen gerek öncelikle. Yani karlı bölgeye. Karlı bölgeye giriş yaptıktan sonra sadece church of repose un yakınlarına gitmen yeterli oraya gidince invade yiyeceksin Bloody finger okina tarafından. Ve kesmeyi başarırsan sana kılıcı verecek.

Arkadaşlar rivers of blood almak istiyorum. Videolara baktığımda bazıları çok uzatmış bazıları kısa kese kese direkt rivers of bloodu aldığımız bossa gitmiş. Ekstra bir şey yapmaya gerek var mı? Hikayede ilerlemek gerekli mi yoksa mapten işaretleyip gidilebilir mi almak için?
Oyunun o bölgesini açmanız için oyunun %80'ini bitirmiş olmanız gerekir. Onun harici bir gereksinim yok diye biliyorum.

Kanki çok basit aslında mountaintops of the giants a gitmen gerek öncelikle. Yani karlı bölgeye. Karlı bölgeye giriş yaptıktan sonra sadece church of repose un yakınlarına gitmen yeterli oraya gidince invade yiyeceksin Bloody finger okina tarafından. Ve kesmeyi başarırsan sana kılıcı verecek
Şuan godricki kestim ana hikaye olarak 3. Bosstayım. Dümdüz atla oraya gidebilir miyim?

@diocletian

Şuan godricki kestim ana hikaye olarak 3. Bosstayım. Dümdüz atla oraya gidebilir miyim?

@diocletian
Haha sakın öyle bir şey yapmaya çalışmayın, tabi ki de bazı yollarla oraya gidebilirsiniz ama gitmenizi önermem(Şuan zaten gidemezsiniz normal bir şekilde). Oyunun tadını çıkarın zaten hali hazırda sizin sahip olduğunuz statlar ile o silah çok ta büyük bir fark yaratmaz. Doğal bir şekilde o silahı almanız için tahmini önünüzde 20-30 saat var.

Haha sakın öyle bir şey yapmaya çalışmayın, tabii ki de bazı yollarla oraya gidebilirsiniz ama gitmenizi önermem(şu an zaten gidemezsiniz normal bir şekilde). Oyunun tadını çıkarın zaten halihazırda sizin sahip olduğunuz statlar ile o silah çok ta büyük bir fark yaratmaz. Doğal bir şekilde o silahı almanız için tahmini önünüzde 20-30 saat var.

Pekala doğal olarak oynamaya devam edeceğim. Bu arada onun dışında 70 küsur level oldum boss kesmeden önce rün kasıp nagakibamı bolca güçlendirdim. +16 nagakiba 30 Vigor 35 vex 20 Arc gibi bir statım var şu an yanlış hatırlamıyorsam. Samuray oynuyorum rivers of blooda hiç bulaşmadan kasmaya devam edersem elimdeki nagakiba sonuna kadar iş görür mü? Önerdiğiniz bir ashes of war var mı veya onun gibi bir şey?

Pekala doğal olarak oynamaya devam edeceğim. Bu arada onun dışında 70 küsur level oldum boss kesmeden önce rün kasıp nagakibamı bolca güçlendirdim. +16 nagakiba 30 Vigor 35 vex 20 Arc gibi bir statım var şu an yanlış hatırlamıyorsam. Samuray oynuyorum rivers of blooda hiç bulaşmadan kasmaya devam edersem elimdeki nagakiba sonuna kadar iş görür mü? Önerdiğiniz bir ashes of war var mı veya onun gibi bir şey?
Nagakiba çok iyi bir silahtır, bırakın rivers of blood'u oyunu o silahla bitirebilirsiniz. Statlarınız olduğunuz bölgeye göre çok yüksek bundan dolayı önünüzde 2 seçenek var :
1- Direkt hikayeden gidersiniz ve sadece ana bossları kesip oyunu 10-15 saat içerisinde bitirirsiniz.
2- Oyunun tadını çıkara çıkara, açık dünyayı keşfedip, npc görevlerini yapıp hikayeler kazanırsınız. Bazı npc ler oyunun hikayesi açısından çok şey katıyor. Kesinlikle yapmanızı öneririm. Kocaman bir dünyası var. KOCAMAN!
Ben 2. yolu tavsiye ederim. Diğer türlü oyunun tadını alamazsınız. Profil fotoğrafınızdan dolayı rdr2 oynadığınızı tahmin ediyorum, bu oyunu da rdr2 gibi görebilirsiniz; eğer sadece ana hikayeleri yaparsanız tam tadına ulaşamazsınız.
Şunu da şöyle bırakayım:
1713912402329.png

En önemli dipnot= Bence RDR2 > Elden Ring.

Şu an godricki kestim ana hikaye olarak 3. bosstayım. Dümdüz atla oraya gidebilir miyim?

@diocletian

Kanki bayağı gitmen lazım bir tık daha end Game silahı zaten. Ben sana direk ne yapman gerktiğini özletliyim şu anki. Hedef bossun radahn olmalı radahn Event'i için önce bir kerelğine altus plateau ya çıkmış olman lazım ama dikkat et çıktıktan sonra calid değişecek öncelikle caliddi bitir tamamen moonveil katanası var onu almaya unutma ki o katana bence Rob
dan çok daha güçlü radahn bitince sırada rennella var onu da kestikten sonra leyndell royal capital a gitmen lazım orada margit bossunu da kestikten sonra ana yoldan gideceksin ve oradaki kapıdan benim dediğim karlı bölgeye gelip kılıcı alacaksın saçma tükçe için kusura bakma hızlı yazmaya çalıştım kullanmak içinse DeX ve Arc'ın iyi olması lazım anlamadğın bir şey olursa sorabilirsin.

Kanki bayağı gitmen lazım bir tık daha end Game silahı zaten. Ben sana direk ne yapman gerktiğini özletliyim şu anki. Hedef bossun radahn olmalı radahn Event'i için önce bir kerelğine altus plateau ya çıkmış olman lazım ama dikkat et çıktıktan sonra calid değişecek öncelikle caliddi bitir tamamen moonveil katanası var onu almaya unutma ki o katana bence Rob
dan çok daha güçlü radahn bitince sırada rennella var onu da kestikten sonra leyndell royal capital a gitmen lazım orada margit bossunu da kestikten sonra ana yoldan gideceksin ve oradaki kapıdan benim dediğim karlı bölgeye gelip kılıcı alacaksın saçma tükçe için kusura bakma hızlı yazmaya çalıştım kullanmak içinse DeX ve Arc'ın iyi olması lazım anlamadğın bir şey olursa sorabilirsin.
Radahn değil. Raya lucaria kraliçesi var daha önünde ayrıca radahn boss fightına giderse direkt Ranni gibi neredeyse oyunun hikayesinin yarısını oluşturan bir yan görevi atlamış olur tavsiye etmem.

Sağ elime moonveil katanası sol elime nagakibayı alsam güzel olur mu? Moonveil büyü statı da istiyormuş biraz. Üzüldüğüm konu nagakibayı +16 ya kadar çıkarmıştım yeni bir katana alırsam tekrar çıkarmam gerekecek. Onun dışında 3. boss radagon borsu godricki kestiğimiz yoldan dümdüz devam ettiğimizde mi karşıma çıkacak o rotada mı yani kaleden mi ilerleyeyim? Şu anki kullandığım ashes of war double slash di galiba robun vuruşunu benzeyen bir şeydi. Değiştirmem gerekiyor mu yedekte tuttuğum Bloody slash var genelde boss fightlarda daha çok iş yapıyor. Yani moonveil veya herhangi bir katanayı almam şart mı? Güzel katanalar bende istiyorum (nagakiba evet güçlü ama çok düz geliyor bana nedense)

Sağ elime moonveil katanası sol elime nagakibayı alsam güzel olur mu? Moonveil büyü statı da istiyormuş biraz. Üzüldüğüm konu nagakibayı +16 ya kadar çıkarmıştım yeni bir katana alırsam tekrar çıkarmam gerekecek. Onun dışında 3. boss radagon borsu godricki kestiğimiz yoldan dümdüz devam ettiğimizde mi karşıma çıkacak o rotada mı yani kaleden mi ilerleyeyim? Şu anki kullandığım ashes of war double slash di galiba robun vuruşunu benzeyen bir şeydi. Değiştirmem gerekiyor mu yedekte tuttuğum Blody slash var genelde boss fightlarda daha çok iş yapıyor. Yani moonveil veya herhangi bir katanayı almam şart mı? Güzel katanalar bende istiyorum (nagakiba evet güçlü ama çok düz geliyor bana nedense)

Eğer benim için mümkünse şu seviyede, bir sol elime büyücü asası sağ elime nagakiba veya dediğiniz gibi moonveil alabilirim, bu arada alması uzun mu ve görev mi gerektiriyor? Eğer sol ele büyücü asası sağ ele nagakiba veya moonveil alırsam nasıl bir seviye statı izlemem gerekir? Veya moonveil ve nagakiba ikiliside için. Önerilerinizi bekliyorum. @diocletian @XsMuR4yX

Geri
Yukarı