Elden Ring sınıf önerisi

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlangıçta hem kılıç hem oku var diye samuray seçtim fena değil ama başlangıçta boş boş dolaşıp hiçbir şey yapamadığım için farklı bir sınıf seçerek baştan düzgün bir şekilde başlamak istiyorum. Necromancer oynamayı seviyorum fakat Elden Ringde nasıldır bilmiyorum. Kılıç kalkan oynamayı pek sevmiyorum. Bir tavsiyeniz var mı?

İlk başlayacaksanız samurai ya da astrologer öneririm, ilk başlangıç için astrologer daha iyi olur. Özellikle meteorite staff ile early Game'de çok güçlü oluyor.

Merhaba, başlangıçta hem kılıç hem oku var diye samuray seçtim fena değil ama başlangıçta boş boş dolaşıp hiçbir şey yapamadığım için farklı bir sınıf seçerek baştan düzgün bir şekilde başlamak istiyorum. Necromancer oynamayı seviyorum fakat Elden Ringde nasıldır bilmiyorum. Kılıç kalkan oynamayı pek sevmiyorum. Bir tavsiyeniz var mı?
OOOO sende bendensin. Fai Oyna Sol elinede bi çakmak tak. Fai 51 yaptığın anda mükemmel bir güce kavuşuyorsun. Bayağı bol spell var oyunu niçinde Failer için. Yan elinede şu asayı tak. Hem incantation hem Sorseriel büyülerini beraber kullanabilirsin.Eki Görüntüle 2032242

Bak sana mükemmel bir 2 li tavsiye edicem. Youtubeden how to get yazarak itemleri bulabilirsin Kolaylıkla Bayılacaksın.
Ekran görüntüsü 2023-11-26 214318.png

Çok seri ve çok Sağlam itemler Bu kılıç Falchion Shield ise Jellyfish shield.
Bu kılıç oyundaki en seri kılıç Bayıldım ama çok geç buldum bu kılıcı.

Son düzenleme:
Oooo sende bendensin. Fai oyna sol elinede bir çakmak tak. Fai 51 yaptığın anda mükemmel bir güce kavuşuyorsun. Bayağı bol spell var oyunu niçinde failer için. Yan elinede şu asayı tak. Hem incantation hem sorseriel büyülerini beraber kullanabilirsin.Eki Görüntüle 2032242

Bak sana mükemmel bir 2'li tavsiye edeceğim. YouTube'dan how to get yazarak itemleri bulabilirsin kolaylıkla bayılacaksın.
Eki Görüntüle 2032286

Çok seri ve çok sağlam itemler bu kılıç falchion Shield ise jellyfish Shield.
Bu kılıç oyundaki en seri kılıç bayıldım ama çok geç buldum bu kılıcı.

Hocam güzel anlatmışsınız sağ olun fakat fai ne oluyor tam anlamadım bir de çakmak dediğiniz hangi item oluyor. Tr yama yapamadım da çözemedim bazı şeyleri.

knk Görsellerle anlatıcam. Çünkü oyun başında böyle bir itemden haberin bile olmuyor. Taa level 50 ye kadar falan bu itemin ne işe yaradığını bile bilmiyorsun yani.
iyiki Bu konuyu açtın. Böyle öneriler almak çok daha güzel yön vericek buildine.
Ekran görüntüsü 2023-11-26 222820.png

knk Görsellerle anlatıcam. Çünkü oyun başında böyle bir itemden haberin bile olmuyor. Taa level 50 ye kadar falan bu itemin ne işe yaradığını bile bilmiyorsun yani.
iyiki Bu konuyu açtın. Böyle öneriler almak çok daha güzel yön vericek buildine.
Eki Görüntüle 2032340
Hocam dün cevap veremedim sunucularda sorun vardı kusura bakmayın. Şimdilik samuraya devam ediyorum iyi gibi. Büyü çeşitliliği iyi mi? Büyüye yönelmeye değer mi?

Sınıfın pek bir önemi yok, başlangıç ekipmanları hangisi senin daha çok hoşuna gidiyorsa onu al. Elden Ring'de maalesef Necromancer gibi bir build yapma şansın yok, benzer şeyler yapabilirsin ancak asla gerçekten bir Necromancer oynayamazsın.

Hocam dün cevap veremedim sunucularda sorun vardı kusura bakmayın. Şimdilik samuraya devam ediyorum iyi gibi. Büyü çeşitliliği iyi mi? Büyüye yönelmeye değer mi?
Büyü kullanmak bir ihtiyaç değil bir seçenek sadece, büyü kullanmak istiyorsan kullan. Büyüyle işim olmaz diyorsan da hiç bulaşma.

Büyü çeşitliliği olarak 70 farklı sorcery, 101 farklı da Incantation büyü tipi bulunmakta. İkisi de kağıt üstünde büyü ancak bu 2 çeşidi atmak için farklı eşyalara, farklı istatistik dağıtımına ihtiyacın var.

Yeni konular

Geri
Yukarı