Elden Ring Türkçe Yama %100 - Anonymous Çeviri

@Anonymous Çeviri
Anonymous Çeviri güzel bir iş yapıyorsunuz ama üyelik bittikten sonra oyun güncelleme alırsa yamanın yeni sürümünü alamamak çok saçma.(Veya format atınca gitmesi)

Diyelim aylık üyelik aldım zaten sahip olduğum bir oyuna sanki Game Pass varmış gibi 1 ay içinde bitirmem gerekiyor.
Diyelim oyunun %80'ine geldim ve üyeliğim bitti, diğer gün de oyuna güncelleme geldi bu durumda 5-10 saatlik devam için 1 aylık üyelik mi alıcam?
Bu konuda daha kullanıcı dostu olmanızı beklerdim.

Öncelikle görüşlerimi belirteyim Anonymous Çeviri'nin yandaşı diye düşünmeyin gerçi desemde boş çünkü düşünülecek 🙃
2013 yılından bu yana gtainside sitesine upload ettiğim GTA V Türkçe trainer çevirilerim mevcut yani demek istediğim Türkçe traineri ücretli yapsaydım bana da derler amacı para kazanmak😌 Örneğin Technopat üyelikleri ücretli yapmış olsa para parayı çeker baksana ücretliye çevirdiler derler 🙃 sonuç olarak oradan bir yabancı forum veya şahıs bir çalışma yapmış olsa parayı türke değil ona verirler bu da bir gerçek. 😁 bırakın artık şu işleri lütfen!

@Anonymous Çeviri
Anonymous Çeviri güzel bir iş yapıyorsunuz ama üyelik bittikten sonra oyun güncelleme alırsa yamanın yeni sürümünü alamamak çok saçma.(veya format atınca gitmesi)

Diyelim aylık üyelik aldım zaten sahip olduğum bir oyuna sanki Game Pass varmış gibi 1 ay içinde bitirmem gerekiyor.
Diyelim oyunun %80'ine geldim ve üyeliğim bitti, diğer gün de oyuna güncelleme geldi bu durumda 5-10 saatlik devam için 1 aylık üyelik mi alacağım?

Bu konuda görüşlerin önemlidir dediğiniz gibi ise haklısın!

Diyelim oyunun %80'ine geldim ve üyeliğim bitti, diğer gün de oyuna güncelleme geldi bu durumda 5-10 saatlik devam için 1 aylık üyelik mi alıcam?
Merhaba, öncelikle oyuna gelen güncelleme sonucu yamanın çalışamaz hale gelmesi durumu oldukça nadir olan bir durum. 2 senelik bir süreç boyunca toplamda 2 kez Hades'te 1 kez MGS V'te ve birkaç kez de Oxenfree, Furi ve Two Point Hospital gibi ufak oyunlarda yaşandı. Oyunun dosya yapısında büyük değişiklikler olmadıkça indirdiğiniz yama çoğunlukla çalışmaya devam ediyor. Yama sizde kurulu olduğu sürece metin güncellemelerini de almaya devam ediyorsunuz, sadece yama çalışmaz hale gelirse yeniden üyelik almanız gerekir. Bunun önüne de otomatik güncelleştirmeleri kapatarak geçebilirsiniz :) Format atma durumunda da eğer oyunu veya yamayı format esnasında silmezseniz yardımcı oluyoruz.

Sistemimizi tasarlarken Üyeliğin hem kullanıcı dostu olmasına hem de bizim sürekliliğimizi sağlayabilecek olmasına özen gösterdik ve 2 yıldır da bunu iyi bir şekilde yürüttüğümüzü düşünüyoruz. Görüşleriniz için teşekkürler.

Çoğu oyunda güncelleme gelince eski yama bozulur ve yenisi gerekir.
Bana daha çok "sürekliliğinizi sağlayacak" şekilde tasarlanmış gibi geldi.
Neyse yine de cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Eki Görüntüle 1322288

yeni bir fantezi dünyası!

Elden Ring'in gücünün gizemlerini açığa çıkarın. Derin geçmişlere sahip düşmanlar, ilerlemenize yardımcı olmak veya ilerlemenizi engellemek için kendi benzersiz motivasyonlarına sahip karakterler ve korkunç yaratıklarla karşılaşın.

Yama, Üyelik sistemimize dahildir. Yamaya uygulamamız üzerinden erişilebilirsiniz.

Yama ile ilgili görseller ilerleyen günlerde konuya eklenecektir.

Eki Görüntüle 1322289

Hocam virüs vb içermiyor değil mi? Sanki Technopat'ta konunuz açılmıştı anonymous çeviride virüs var gibi yanlış hatırlamıyorsam.

Yama detayında EasyAntiCheat kapatılmalı yazılmış fakat nasıl yapılacağı yazılmamış. Rica etsem bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Geri
Yukarı