Elden Ring Türkçe yama gerekli mi?

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Elden Ring almayı düşünüyorum. Oyunun mantığı hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece souls like olduğunu biliyorum. Herhangi bir hikayesi var mı bilmiyorum. Bu oyun için Türkçe yama gerekli midir o tarz bir oyun mudur?

Hikaye hiç yok demek diyemeyiz, ama zaten oyun bunu sana bırakıyor. Hikayeyi anlamak stersen kendin çabalaman gerekir. Buna da Türkçe yama lazım.Souls oyunlarına uzak biriysen oyundaki terimleri anlaman neyin neye yaradığını bilmen senin için yararlı olacaktır.

Hikayesi var lakin konuşma çok yok. Hikayeyi iyi anlamak için eşya açıklamalarını çok çok okumanız lazım. Yama konusunda bir bilgim yok.
Oyun diğer souls oyunlarına göre çok daha kolay. İlk 10-15 saaten sonra mantığı kavradığınız için oyun oldukça kolaylaşıyor.

O sana bağlı bir şey. Bu türü hiç oynamayan biri için zor gelebilir, ben de zorlandım oynarken. İngilizce oynarsan daha iyi olur, bir sorunla karşılaşınca çözüm bulman daha kolay oluyor. Ama oyun bana sıkıcı geldi, sana da gelebilir.

FromSoftware oyunlarında normalde olması gerekenden farklı bir İngilizce kullanıyor Thy, Thee, Thou'rt vs. yani çeviri olursa güzel olur onun dışında oyunun hikaye anlatımı farklı derin ve geniş bir evrene sahip her şeyini araştırmış ben bile henüz bilmediğim birçok şey olabilir oyunu normal bir şekilde oyna bitir ilgini çekerse lore ile ilgili videolar izleyip az çok anlarsın.

Oyunlarda hikayeye ağırlık veren biriyim, oyunun herhangi bir amacı var mı peki kasılmak dışında, yanlış anlamayın oyun hakkında hiçbir fikrim yok güzele benziyor ve heveslendim. Online ve offline modu arasında ne gibi farklar var?

Oyunlarda hikayeye ağırlık veren biriyim, oyunun herhangi bir amacı var mı peki kasılmak dışında, yanlış anlamayın oyun hakkında hiçbir fikrim yok güzele benziyor ve heveslendim. Online ve offline modu arasında ne gibi farklar var?
Amacını kendin belirleyeceksin bir kaç farklı son var diyara nasıl bir düzen getireceğinle alakalı. Ben diyarıda düzenide boş verip Ranniciğim ile 1000 yıllık bir yolculuğa çıktım.

Amacını kendin belirleyeceksin bir kaç farklı son var diyara nasıl bir düzen getireceğinle alakalı. Ben diyarıda düzenide boş verip Ranniciğim ile 1000 yıllık bir yolculuğa çıktım.
Daha iyi anlamam için oyunu bana kısa bi özetler misin, oyunda bulunduğumuz diyara bi düzen mi getiriyoruz anlayamadım

Hocam souls like türlerinde benim ve diğer arkadaşların bahsettiği gibi oyundaki hikayenin içine girmek ya da girmemek size bağlı. Etraftaki herşeyi araştırır didik didik ederseniz hikayeye tam olarak hakim olursunuz , fakat onun dışında hikaye düz mantıktan ilerler, seviye atla item topla kendini geliştir bossları yen. Olay tamamen özgür olmanız ve istediğiniz şekilde ilerleyebilmeniz, karşınıza çıkan güçlü bir yaratığı öldürmeden de devam edebilirsiniz öldürerekte. Yani oyunda bir yandan bir gizem mevcut ve bu gizemleri çözmek ya da çözmemekte yine sizin elinizde. Souls like türlerini bukadar iyi ve güzel yapanda bunlar zaten.

Daha iyi anlamam için oyunu bana kısa bi özetler misin, oyunda bulunduğumuz diyara bi düzen mi getiriyoruz anlayamadım
Yazmaya çalışsam sığmaz ama şöyle bir video buldum umarım açıklayıcıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyuna başladığın anın öncesini anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya da bakabilirsin.

Geri
Yukarı