Elden Ring'de demirci taşları kullanılmıyor

cinar.ss

Centipat
Daha fazla  
Etraftan demirci taşlarını buldum. Fakat silahlarımı güçlendirmek istediğimde bunları kullanamıyorum. Ne yapacağım? Mesela resimdeki şeyden bende 9 tane var gözüküyor ama Moonveil Katana'mı yükseltmek istediğimde bende hiç yok gözüküyor.

1693581666470.png

Özel silahlar Somber, normal silahlar ise Smithing Stone kullanır. Özel silahlara + basarken level 1 için Somber Stone (1), level 2 için Somber Stone (2), level 3 için Somber Stone (3).... level 10'a kadar bu böyle gider. Sendeki level 9 basmak için.

Özel silahlar Somber, normal silahlar ise Smithing Stone kullanır. Özel silahlara + basarken level 1 için Somber Stone (1), level 2 için Somber Stone (2), level 3 için Somber Stone (3).... level 10'a kadar bu böyle gider. Sendeki level 9 basmak için.
Teşekkürler cidden. Şimdi o zaman level 1 için olanını bulmalıyım.

Etraftan demirci taşlarını buldum. Fakat silahlarımı güçlendirmek istediğimde bunları kullanamıyorum. Ne yapacağım? Mesela resimdeki şeyden bende 9 tane var gözüküyor ama moonveil katana'mı yükseltmek istediğimde bende hiç yok gözüküyor.

Eki Görüntüle 1927050

Dostum moonveil + kaç ona göre somber lazım sen 9 taneye değil 1 tane sahipsin somber SS'lerde yanında ki sayı + kaç alacağını gösterir yani sombet SS9 +9 yapmaya yarar senin +1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8'i toplaman lazım.

Dostum moonveil + kaç ona göre somber lazım sen 9 taneye değil 1 tane sahipsin somber SS'lerde yanında ki sayı + kaç alacağını gösterir yani sombet SS9 +9 yapmaya yarar senin +1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8'i toplaman lazım.
Tamam teşekkürler. Bir sorum daha var :D Katanayı bu şekilde kullanırsam ne olur?
1693582794383.png

Tamam teşekkürler. Bir sorum daha var :D Katanayı bu şekilde kullanırsam ne olur?Eki Görüntüle 1927081
Basitçe güçsüz olur normal saldırıları int ten scale almıyor olabilir ama aow kullanmaya geldiğinde sıkıntı çıkartır katana fetişin yok ise Bloodhound Fang baya iyi bir kılıç benimde favori elden ring weaponumdur önerirm birde diğer swordları falan çıkart gereksiz kalıyor baya ve ek olarak flamedrake talisman yerine radagon soreseal öneririm early de +5 er level vigor str dex ve endurance veriyor iş yapar baya senin buildde.

Basitçe güçsüz olur normal saldırıları int ten scale almıyor olabilir ama aow kullanmaya geldiğinde sıkıntı çıkartır katana fetişin yok ise Bloodhound Fang baya iyi bir kılıç benimde favori elden ring weaponumdur önerirm birde diğer swordları falan çıkart gereksiz kalıyor baya ve ek olarak flamedrake talisman yerine radagon soreseal öneririm early de +5 er level vigor str dex ve endurance veriyor iş yapar baya senin buildde.
Valla anlattığın işlere biraz Fransız kaldım :D Kendi kafama göre takılayım ben en iyisi. Ama teşekkür ederim.

Geri
Yukarı