Elden Ring'de silahlara nasıl beceri ve özellik eklenir?

Kanka başka silah bulamadım ve oyunda ilerleyemiyorum 3 tane zindan buldum zindanlarda küçük moblar var ve aşırı hızlılar onları ölduruyorum lakin boss odasının kapısında bir düzenek ile kilitli yazıyor.
O kapıları açabilmek için bir kol indirmen gerekiyor. Her zindan bu şekilde işliyor oyunda, önce kolu indirirsin sonra bossa girersin.

O kapıları açabilmek için bir kol indirmen gerekiyor. Her zindan bu şekilde işliyor oyunda, önce kolu indirirsin sonra bossa girersin.
27 seviye çok düşük açsam bile kesemem bossu

Reis fia diye bir NPC vardı ona sarıldım sağlık barımı seviye atlasamda birazını almış bunu geri alabilir miyim karşılığında bayağı boktan bir eşya verdi.

Reis vidiolara falan karakter yavaş yürüyor ben W a basinda normal yürüyor bu yavaş yürüme nasıl oluyor l

Reis cevap ver Allah aşkına.

Son düzenleme:
silahların base damagelerini nasıl kıyaslayabilirim ? Örneğin +3 yükselttiğim kılıç ile yeni bulduğum kılıcı (yükseltmesiz) kıyaslamak istiyorum ama bunu yapamıyorum. Bu kılıcı +3 yaptığımda bleki elimdekinden çok daha iyi damage verecek ama bunu nasıl karşılaştıracağımı bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı