Elden Ring'den nefret etmemek için nasıl oynanmalı?

Mistios

Centipat
Daha fazla  
Elden Ring'i 3 kere alıp 3 kere iade ettim, kafayı yiyeceğim. Oyunu oynadığımda nefret ediyorum, oynamadığımda oynamak istiyorum. Oyundan nasıl zevk alabilirim?

Oynayan kişilerin tam çözüm gibi videolarını izleyin. Zamanında Bloodborne yüzünden ben de bu durumdan muzdariptim. Emin Çıtak’ın videolarını izlemiştim.

Kardeşim Elden Ring'den 2 saat bile olmadan bu kadar nefret ettiysen boşuna uğraşma. Neyini sevmedin? Ya da zorluktan sa git başka yere kas kendini sonra git kes neyi kesemediysen😀

Elden Ring'i 3 kere alıp 3 kere iade ettim, kafayı yiyeceğim. Oyunu oynadığımda nefret ediyorum, oynamadığımda oynamak istiyorum. Oyundan nasıl zevk alabilirim?

Hocam aynı durumdayım. Cidden tarif ettiğiniz gibi bir oyun. 20 saat falan oynadım, çok boş geliyor oyun, sürekli tekrar edip duruyor. 3 kere falan baştan başladım olmadı.

Selam edit düşmek istedim. Oyunda artık 20 saatim var, internetten emin çıtak'ın videolarını izleyerek ilerliyorum. Kesinlikle video izleyin, souls oyunlarına aşina değilseniz oyunu tek başınıza denemeyin. Gerek yok eziyete.

Selam edit düşmek istedim. Oyunda artık 20 saatim var, internetten emin çıtak'ın videolarını izleyerek ilerliyorum. Kesinlikle video izleyin, souls oyunlarına aşina değilseniz oyunu tek başınıza denemeyin. Gerek yok eziyete.
Ben de şansa Emin Çıtak'ın videolarına denk gelmiştim. Beni oyuna motive eden şey Rivers of blood videosuydu. Erkenden nasıl alınır ve nasıl geliştirilir tarzında bir videoydu. Tamamen o silah çerçevesinde oynadım diğer türlü nasıl olurdu bilemiyorum :)

Ash Of War'lar zevkinizi katlar ama çoğunu kullanabilmek için tabiri caizse hayvan gibi gelişmeniz gerekiyor. İnternetten build rehberlerine bakın bütün itemleri toplayın her yeri güçlü bir şekilde keşfedin öyle tadı fena çıkar.

Geri
Yukarı