Elden Ring'den sonra Dark Souls serisi oynanır mı?

zenthqqq

Femtopat
Daha fazla  
Elden Ring'i bitirmeme çok az bir süre kaldı. Bitirdikten sonra Dark Souls serisine geçmeyi planlıyorum fakat takip ettiğim birkaç YouTuber Elden Ring'den sonra katlanılmaz diyor. Sizce Elden Ring'den sonra Dark Souls serisi oynanır mı? Özellikle Dark Souls 3 oynamak istiyorum, merak ediyorum.

Takip ettiğim birkaç YouTuber Elden Ring'den sonra katlanılmaz diyor.

Tam olarak başlığı gördüğüm an bunu yazmaya geliyordum. Animasyonlar o kadar kötü geliyor ki Elden Ring'den sonra, takla atması da yavaş gibi. Elbette bir süre sonra (3-4 saat belki) alışıyorsun. Dark Souls serisi güzel seridir. 2'ye kötü diyorlar fakat oynarken en zevk aldığım oyun 2 idi. Bu arada burada staminanı Elden Ring'deki gibi harcama, en sona bir taklalık enerjin hep kalsın.

Tam olarak başlığı gördüğüm an bunu yazmaya geliyordum. Animasyonlar o kadar kötü geliyor ki Elden Ring'den sonra, takla atması da yavaş gibi. Elbette bir süre sonra (3-4 saat belki) alışıyorsun. Dark Souls serisi güzel seridir. 2'ye kötü diyorlar fakat oynarken en zevk aldığım oyun 2 idi. Bu arada burada staminanı Elden Ring'deki gibi harcama, en sona bir taklalık enerjin hep kalsın.

Yani ben uzunca bir süre deniyorum beceremediğim vakit Emin abinin tam çözümlerine başvuruyorum ve gerçekten hayat kurtarıcı oluyor. Gene denerim beceremezsem Emin hocama geçerim diye düşünüyorum. Elden Ring bugün veya yarın biter muhtemelen 3-4 saatlik bir şeyi kaldı ondan sonra bakalım geçerim diye düşünüyorum Dark Souls'lara da. Umarım pişman etmez harcayacağım paraya.

Geri
Yukarı