Elden Ring'i bitirdiğinizde kaç seviyeydiniz?

Ben de yaklaşık bir ay önce falan bitirdim oyunu. İlk defa Soulslike bir oyun oynadım. Mekaniklerine alıştıktan sonra her ne kadar zor diye lanse edilse de aşırı keyifli gelmeye başlıyor. Sonlara doğru bosslara karşı düzgün oynayıp neredeyse hasar almadan onları öldürmenin hazzı inanılmaz keyif veriyor. Lakin oyunu bitirmeden önce uzun bir ara vermiştim çok fazla zaman istiyordu ve ben de oyunu silme aşamasına gelmiştim. Normalde hiç başvurmam ama hile yapıp bir iki statımı güçlendirip öyle oynamıştım. Yanılmıyorsam 100 level civarı birşeydim. Hocam bu arada verdiğiniz dexterity gibi ayarları sıfırlayıp internetten build bakıp ona göre oynayın. Kullandığınız silahın leveliyle birlikte sizi aşırı farklı bir boyuta getirecektir. İyi oyunlar dilerim.

Int kullanmanın dezavantajı da bu. Birçok stat önemli oluyor. Vigor, mind, int gibi statların gelişmiş olması gerek. Bu seviyelerde vigor yani dinçliği en azından 40 yapın. Ardından int yani zekayı 40 yapın. Str yani kuvveti de 30 yaptıktan sonra vigor ve int ağırlıklı gidin eğer bu build ile devam edecekseniz. Int odaklı ilerlemede yakın dövüş silahı olarak Moonveil de tavsiye ederim. Sersemletme özelliği var, ek olarak anlık hasarı da oldukça yüksek oluyor int özellikli silah olduğu için.
Hocam şu efsunları kullanmayı çok istiyorum ya sanırım inanç yükseltmek gerekiyor onlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı