Elden Ring'i bitiremiyorum

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, çok üzülerek yazıyorum şu anda, 2 gündür elden Beast bossuyla uğraşıyorum. 61. saatteyim asla bir bossta bu kadar zorlanmamıştım. 10+mimic falan dinlemiyor hani çok tank ve güçlü. Rob ve nagakiba ikilisini kullanıyorum. 150 seviyeyim Steam'den oynuyorum bazı yan bossları kesince falan başarım açılıyor mutlu oluyorum. Hani elden Beast'i kesmeden sıradan bir şekilde oynamaya devam etsem yan boss kesme vs bir şey olur mu? Ne kadar süre sonra tekrar deneyeyim? Samuray Build'i oynuyorum. Hikayenin sonuna geldiğimden dolayı bilen bilir sarı ağaç yanıyor şu anda, roundtable kısmı da yanıyor, bu sadece görsel olarak böyle değil mi uzun süre böyle kalması bir şeyi değiştirmez diye düşünüyorum. Kendinizde bunu dışında bildiğiniz bir şey varsa uzun uzun yazabilirsiniz okumaktan asla çekinmem umarım beni anlayabilmişsinizdir.

Samuray build ile kesilmesi daha zor olur. Muhtemelen bütün oyunu o build ile oynadın. Ben faith buildi ile sağ click atıp yarı can atıyordum. Build değiştir yada bir hileyle falan geç. Oyunun zaten sonuna gelmişsin.

Sana tavsiyem moonveil + büyü Build'i yap uzaktan skill spamlamak çok daha mantıklı. O bossta belli bir yerden sonra yakalaması eziyet oluyor çünkü taktiğini bilmediğin sürece.

Arkadaşlar merhaba, çok üzülerek yazıyorum şu anda, 2 gündür elden Beast bossuyla uğraşıyorum. 61. saatteyim asla bir bossta bu kadar zorlanmamıştım. 10+mimic falan dinlemiyor hani çok tank ve güçlü. Rob ve nagakiba ikilisini kullanıyorum. 150 seviyeyim Steam'den oynuyorum bazı yan bossları kesince falan başarım açılıyor mutlu oluyorum. Hani elden Beast'i kesmeden sıradan bir şekilde oynamaya devam etsem yan boss kesme vs bir şey olur mu? Ne kadar süre sonra tekrar deneyeyim? Samuray Build'i oynuyorum. Hikayenin sonuna geldiğimden dolayı bilen bilir sarı ağaç yanıyor şu anda, roundtable kısmı da yanıyor, bu sadece görsel olarak böyle değil mi uzun süre böyle kalması bir şeyi değiştirmez diye düşünüyorum. Kendinizde bunu dışında bildiğiniz bir şey varsa uzun uzun yazabilirsiniz okumaktan asla çekinmem umarım beni anlayabilmişsinizdir.

Heligtree ve Mountaintops of the Giants givi bölgelere gittiniz mi hocam? Eğer gitmediyseniz madolyanlarını bulup oralara gidin veya gece bossları oluyor haritanın bazı bölgelerinde Night cavalry tarzı onları öldürerek seviye kasabilirsiniz biraz daha. Build değiştirebilirsiniz ya da. Ben Astrologer olarak 120 saate yakın oynadım. Diğer Build'leri de denedim ama Astrologer'ın tadı farklıydı.

Son bossu istediğiniz kadar bekletebilirsiniz bir sakıncası yok. Bu iki boss için verilebilecek pek tavsiye yok, en azından Radagon'un hareketlerine alışıp solo kesip Elden Beast'te Mimic çağırabilirsin ancak o da epey zor. Her şekilde sabır gerekiyor.

Canını sıkmaya gerek yok, Elden Ring'in son bossları gerçekten epey kazık bu sadece senin yaşadığın bir problem değil. Ölmek ve başarısızlık bu oyunların döngüsünün bir parçası.

Hocam 150 level nasıl oldun bu arada, ben de 35. saatimde sayılırım daha 70 levelim ve şimdiden bile level kasmak çok zor gelmeye başladı. Rün farmı mı yaptın yoksa gezerek mi.

Hocam 150 level nasıl oldun bu arada, ben de 35. saatimde sayılırım daha 70 levelim ve şimdiden bile level kasmak çok zor gelmeye başladı. Rün farmı mı yaptın yoksa gezerek mi?

İlerledikçe önüne çıkan bosslar veya diğer sana saldıran şeyleri öldürünce daha çok Rune geliyor. Örnek olarak Limgrave ile Altus Plateu arasında küçük bir yaratık öldürünce bile bayağı farklı Rune kazandırıyor. Özellikle o karlı bölgede fena Rune kasarsın.

İlerledikçe önüne çıkan bosslar veya diğer sana saldıran şeyleri öldürünce daha çok Rune geliyor. Örnek olarak Limgrave ile Altus Plateu arasında küçük bir yaratık öldürünce bile bayağı farklı Rune kazandırıyor. Özellikle o karlı bölgede fena Rune kasarsın.
Ben daha dediğiniz yerlere gelemedim en son demigod olarak büyücü ablayı kestim godrickten sonra gelen şuanda Caelid'i keşfetmek istiyorum da içimde bir korku var :D Ordaki her şey fazla güçlü geliyor bana sanki her an tek yicekmişim gibi ama bakıcam orayı neredeyse hiç keşfetmedim, bir tek Radahn'ı öldürdüm o kadar.

Geri
Yukarı