Steam Elden Ring'i şimdi almaya değer mi?

Neixtro

Hectopat
Daha fazla  
En iyi ihtimalle önümüzdeki yaza kadar Elden Ring'i oynayamayacağım. Şu an 700TL'ye alınabiliyor fakat alsam bile kenarda bekleyecek. Onun yerine Epic Games'ten hazır oyunlar çok ucuzken oradan oyun alıp, yazında Elden Ring almak mantıklı mıdır? Tek korkum yaza kadar doların fırlaması. Sizce ne yapmalıyım?

En iyi ihtimalle önümüzdeki yaza kadar Elden Ring'i oynayamayacağım. Şu an 700TL'ye alınabiliyor fakat alsam bile kenarda bekleyecek. Onun yerine Epic Games'ten hazır oyunlar çok ucuzken oradan oyun alıp, yazında Elden Ring almak mantıklı mıdır? Tek korkum yaza kadar doların fırlaması. Sizce ne yapmalıyım?

Ne kadar erken o daha iyi bu ekonomide fiyat asla düşmeyecek.

Nays ile alırsan 550-570 gibi bir fiyata alabilirsin, imkanın varsa şimdi al daha da ucuzlayacağını sanmıyorum.

Nays ile alırsan 550-570 gibi bir fiyata alabilirsin, imkanın varsa şimdi al daha da ucuzlayacağını sanmıyorum.
Oyun zaten 702 TL. Banka komisyonuyla 730 liralara gelir tahminen. Nays'ın o kampanyası 100 TL ile sınırlı. Yani Nays ile alınınca 630 lira civarına gelir.

25TL verip offline hesap alıp oynamak daha mantıklı. Oyun zaten türe alışık değilsen sürekli tekrarlıyor sıkıcı oluyor.
Yaratık ve silah çeşitliliği bunun önüne geçiyor...

Bu arada alınır, güzel oyun.
Ben zamdan önce almıştım.

Dosya Ekleri

• IMG_20231223_130457.jpg
    IMG_20231223_130457.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:

Geri
Yukarı