Elden Ring'te nasıl ilerlenmeli?

Eki Görüntüle 1955788

Limgravedeki kırmızılı kesimde Patches'ın görevini başlatabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşın daha görevi var ama ismini unuttum.

En sol üst tarafta Ranninin questini (Oyunun sonunu değiştiren bir quest ve Lore ile aşırı bağlantılı + uzun) başlatabilirsiniz. Kesinlikle oraya gidin.

O yeşil ile işaretlediğim yerin alt tarafı açık. Orada Lore ve görevler için gerekli bir yer.

Liurnianın sağ tarafında aynı şekil birkaç tane gidilmesi gereken yer ve görev var. Sağınıza solunuza iyi dikkat edin orada.

O liurnianın sonu ise Achievement bossu olan Makar'a gidiyordu sanırım, yanlış hatırlıyor olabilirim ama oralarda bir dolaşın.

Ayrıca Liurnianın her tarafını karış karış gezin. 4 tane NPC'in questi oradan devam ediyor. Tabi NPC'lerin Questlerini başlatmadıysanız devam edemezsiniz büyük ihtimalle. Aynı zamanda Patches'ında questi oralarda bir yerde devam ediyor.
Hocam ben şimdi Radahn'ı kestim dediğiniz yerden devam edeceğim.

Ben biraz daha gameplay için oynuyorum Hollow Knight'ı da öyle oynamıştım zaten 😄. Bir de hocam Talisman yok gibi ben pek bulamadım yani bendekilerin çoğu çöp 3 tane pouch oldu neredeyse.

Hocam etrafta çok gezmemişsiniz büyük ihtimalle, ondan. Radagon's Soreseal, Green Turtle Talisman ve Axe Talisman'ı internetten bulup alabilirsiniz. Hepsi BHF ile çok iyi gidiyor. Claw Talismanıda alabilirsiniz Jump attack çok yapıyorsanız.

Hocam etrafta çok gezmemişsiniz büyük ihtimalle, ondan. Radagon's Soreseal, Green Turtle Talisman ve Axe Talisman'ı internetten bulup alabilirsiniz. Hepsi BHF ile çok iyi gidiyor. Claw Talismanıda alabilirsiniz Jump attack çok yapıyorsanız.
Hocam bu arada Godslayer GS nasıldır?

Şuan statlarınız ne şekilde?
Yolluyorum hocam. Bu arada statları yeniden dağıtabilirim hocam sanırım sadece Larval Tear yok bende.
1695585492121.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı