Ele giren cam parçası

Eğer cam parçası şişkinliğin içinde elinize geliyorsa bana kalsa bir iğneyi kolonya ile dezenfekte edip hemen çıkarın. Derindeyse de hiç ellemeyin yarın sabah ilk iş en yakın sağlık kuruluşuna gidin.

Eğer cam parçası şişkinliğin içinde elinize geliyorsa bana kalsa bir iğneyi kolonya ile dezenfekte edip hemen çıkarın.
Cam parçası elime gelmiyor. Fakat bir şişkinlik olduğu belli. Toplu iğne ile yandan delip almayı denedim fakat deriyi biraz aşındırabiliyorum sadece.

O zaman hiç zorlamayın dediğimi yapın.
Tamamdır. Nöbetçi eczane varsa yakında hemen gidiyorum. Yardımınız için teşekkür ederim.
5KM içerisinde açık eczane yok... Mecburen pazartesi gününe bırakacağım. Pazar günü nöbetçi eczaneler değişmiyorsa tabii.
O zaman hiç zorlamayın dediğimi yapın.
Hocam biraz uca çıkardım sayılır. Arada ufak bir katman kaldı delsem çıkacak fakat delemiyroum işte.

Son düzenleme:
Tamamdır. Nöbetçi eczane varsa yakında hemen gidiyorum. Yardımınız için teşekkür ederim.
5KM içerisinde açık eczane yok... Mecburen pazartesi gününe bırakacağım. Pazar günü nöbetçi eczaneler değişmiyorsa tabii.

Hocam biraz uca çıkardım sayılır. Arada ufak bir katman kaldı delsem çıkacak fakat delemiyroum işte.
O bölgeyi mümkün olduğunca hareket ettirmeyin ki daha fazla derine girmesin daha zor olur almaları hatta hastaneye yönlendirebilirler alamazlarsa.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı