Elektrik alanı mı, elektronik alanı mı?

Jwox

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elektrikte mi daha fazla para var, elektronikte mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu şekilde karar verilmemeli. Sağlam bir araştırma yapmanız lazım. YouTube'dan bununla ilgili videoları izleyin. Mesleği yapanlara danışın.

Reis 2 haftadır araştırıyorum merak etme gittim sordum herkese mühendisine kadar sordum araştırdım elektronikçi olacağız haberleşme sistemleri dalı bakalım mühendislik hedefim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis 2 haftadır araştırıyorum merak etme gittim sordum herkese mühendisine kadar sordum araştırdım elektronikçi olacağız haberleşme sistemleri dalı bakalım mühendislik hedefim var.
Bir de bi başka yakalılar diye YT kanalı var. O kanal meslek analizi falan yapıyor. İyi fikir verecek düzeyde ama tabii bence %100 güvenilir değil. Oraya bakmadıysanız oradan da dinleyin.
Bir de yazım kurallarına dikkat edin. Yoksa banlanacaksınız. Aslında bunu demek için yazdım da denebilir.

Bir de bir başka yakalılar diye YT kanalı var. O kanal meslek analizi falan yapıyor. İyi fikir verecek düzeyde ama tabii bence %100 güvenilir değil. Oraya bakmadıysanız oradan da dinleyin.
Bir de yazım kurallarına dikkat edin. Yoksa banlanacaksınız. Aslında bunu demek için yazdım da denebilir.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı