Elektrik Elektronik bölümünde hangi seçmeli ders seçilmeli?

yazilimologgg31

Picopat
Daha fazla  
Elektrik elektronik mühendisliği 2. sınıfım. Seneye 1 ve 2.dönemde seçmeli dersler alacağız. İlgi alanlarım arasında web programlama ve yazılım var. Yani daha çok yazılım alanında ilerlemek istiyorum. Bu da elektrik ve elektronikten daha çok elektroniğe yönelmemi gerektiriyor. Hangi dersler ilerisi için daha iyi olur?
Görseller 1 ve 2.dönem olarak sıralanmaktadır.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-17 173613.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-17 173613.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2024-05-17 173947.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-17 173947.png
    63,6 KB · Görüntüleme: 25
Direkt bilgisayar okusaydın ya neden elektrik elektronik seçtin? İleri mikroişlemciler seç.

Bilgisayar ç

Direkt bilgisayar okusaydın ya neden elektrik elektronik seçtin? İleri mikroişlemciler seç.

Yaşadıgım sehirde bilgisayar gelmiyordu sehir dısı da okumak istemiyordum. Ondan dolayı hocam. Teşekkürler cevap için.

Bilgisayar ç

Yaşadıgım sehirde bilgisayar gelmiyordu sehir dısı da okumak istemiyordum. Ondan dolayı hocam. Teşekkürler cevap için.

Zor senin bölümde bilgisayarcılar kadar detaylı vermiyorlar. Esogüdeki elektrikçi arkadaşımla bilgisayarcı arkadaşıma bakıyorum işledikleri dil aynı ama çok ayrı kafadalar. Kendi kendini geliştirmen gerekiyor. Seçmeli ders kovalamana çok gerek yok mikroişlemcilerde Assembly görürsün o da çok işine yaramaz web sitesi için. HTML, CSS, JavaScript, C#, Python, belki Java bunlara kendin bakmaya çalış. Bende Java var ama Java'yı okulda öğrettikleri için var. Kendisini çok sevmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı