Elektrik gidip geldikten sonra donanımlar zarar görmüş müdür?

Abi hdmı dönüştürücü kullanıyorum vga monitörüme bağlamak için, dedim heralde ondan falandır da bilmiyorum korktum baya, büyük ihtimalle dediğin gibi fişe başka bişey takınca elektrik çektiği için onun elektriğini kesiyor gibi birşey oluyor ani, inşallah birşey olmamıştır daha yeni aldım 20k para verdim üzülürüm öyle bişey olursa. Performans kaybı falan yaşanmaz değil mi?
HDMI Dönüştürücü Ekran kartlarının en büyük düşmanıdır en kısa sürede mutlaka HDMI destekli Monitör kullan veya 2 Monitör kullanıyorsan direkt iptal et.

Ben neredeyse kendi Ekran Kartımı yakıyordum, yukarıda çözümü söyledim bu şekilde çözeceğine eminim %80-90 ihtimal.

Abi kapa aç yapınca düzeldi şuanda bir sorun yok da emin olamadım belki zarar görmüştür oyunlarda falan performans kaybı yaşatır falan diye endişe ediyorum
HDMI Dönüştürücü kullanma çünkü Ekran kartına sağlıklı veri iletmiyor.
Direkt HDMI Destekli Monitör satın al böylece sağlam bir performans alırsın.

Geçmiş olsun tekrardan umarım aynı sorunu bir daha yaşamazsın

HDMI Dönüştürücü Ekran kartlarının en büyük düşmanıdır en kısa sürede mutlaka HDMI destekli Monitör kullan veya 2 Monitör kullanıyorsan direkt iptal et.

Ben neredeyse kendi Ekran Kartımı yakıyordum, yukarıda çözümü söyledim bu şekilde çözeceğine eminim %80-90 ihtimal.

Umarım abi, teşekkür ederim cevaplarınız için.

o karıncalanmadan, düşük voltajdan falan birşey olmaz yani değil mi abi

Son düzenleme:
Umarım abi, teşekkür ederim cevaplarınız için.

o karıncalanmadan, düşük voltajdan falan birşey olmaz yani değil mi abi
Bunun sebebi yüksek ihtimal Dönüştürücü yüksek Voltajı kaldıramıyor ve birden düşük voltaja düşürüyor Ekran kartının en kısa sürede HDMI destekli bir sistem al ve DDU ile Driver kaldırıp baştan yükle (AMD Radeon Software)

Yeni konular

Geri
Yukarı