Elektrik gidip geldikten sonra FPS düşmesi

Shadion

Centipat
Daha fazla  
Selam. Öncelikle arkadaşımla League of Legends oynuyordum sonra elektrikler gitti. Benim laptopun bataryası bozuktu dolayısıyla laptopum kapandı. Geri açtığımda herhangi bir sistemsel hata almamama rağmen League of Legends isimli oyunda ciddi FPS düşmesi aldım. Sebebini sormak istedim. Bilen varsa yardım edebilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Öncelikle arkadaşımla League of Legends oynuyordum sonra elektrikler gitti. Benim laptopun bataryası bozuktu dolayısıyla laptopum kapandı. Geri açtığımda herhangi bir sistemsel hata almamama rağmen League of Legends isimli oyunda ciddi FPS düşmesi aldım. Sebebini sormak istedim. Bilen varsa yardım edebilirse çok sevinirim.
Elektrik gidip gelmesi elektrik cereyanının doğru iletilmemesi sonucunda bataryaya zarar vermiş ola bikir de bu düşük ihtimal.Bilgisayarı kapatıp açın

Elektrik gidip gelmesi elektrik cereyanının doğru iletilmemesi sonucunda bataryaya zarar vermiş ola bikir de bu düşük ihtimal. Bilgisayarı kapatıp açın

Bilgisayarımı 4 veya 5 kez kapatıp açtım. Fakat sorunum çözülmedi. Çoğu kişi anakart falan yanmış olabilir dedi ama yansaydı bildiğim kadarıyla zaten sistemim açılmazdı.

Bilgisayarınızda HDD varsa ani kapanmalar ciddi anlamda diski zorluyor. Windows bunu düzeltene kadar işlemci ve RAM'e yük daha çok biniyor.

Geri
Yukarı