Elektrik hatası garanti kapsamına girer mi?

jerdemm

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Daha önceden belirttiğim gibi film izlerken bir anda görüntü gitti. Kasayı kontrol ettim görüntü gelmiyordu ne yaptıysam düzeltememiştim. Başka bir monitör deneyince bilgisayar açıldı elektrikden dolayı arızalamaları garanti kapsar mı monitör için? Ya kabloları bozuldu ya da monitör tam emin değilim. Servise versem tamir ederler mi monitörü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapsar merak etmeyin. Yalnızca servise gereksiz bilgi kirliliği yaratmayın. Yalnızca ürünü gönderin ve çalışmamaya başladığını söyleyin. Fazladan vereceğiniz detaylar lehinize işlemez sonucu.

Anlaşmalı oldukları kargo şirketine; Alıcı ödemeli olarak gönderin monitörü. Güzelce kutusuna koyun ve köpüklerini sarın. Faturasını ve iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.

Kargo şirketleri ürünü sigorta kapsamına sokmamak için 40 takla atar. Düzgünce kutuladıysan kesinlikle kabul etmiyorsun sigortasız gönderimi. Servise sağı solu kırık şekilde giderse kimseden hak talep edemezsin, kargo şirketi de tamirini üstlenmez.

Son düzenleme:
Eğer Yüksek Voltaj Gelmiş Ve Yakmışsa Malesef Garanti Dışı Kalıyor Ama Şöyle Birşey Var Servisten Para Verip Yaptırıyosunuz Ve Söylüyosunuz Servise İşte Sonra Kullandığınız Elektirik Firmasının Ana Müdürlüğüne Gidip Dilekçe Vs Şeyler Veriyosunuz Faturasını Falan Öyle Bizim 1 Ay Önce Kombi Ve Televizyon Yandı 25 Gün Sonra Geri Aldık Parasını (TEDAŞ)

Hasar raporu mu çıkarmam lazım onun için
Kapsar merak etmeyin. Yalnızca servise gereksiz bilgi kirliliği yaratmayın. Yalnızca ürünü gönderin ve çalışmamaya başladığını söyleyin. Fazladan vereceğiniz detaylar lehinize işlemez sonucu.

Anlaşmalı oldukları kargo şirketine; Alıcı ödemeli olarak gönderin monitörü. Güzelce kutusuna koyun ve köpüklerini sarın. Faturasını ve iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.

Kargo şirketleri ürünü sigorta kapsamına sokmamak için 40 takla atar. Düzgünce kutuladıysan kesinlikle kabul etmiyorsun sigortasız gönderimi. Servise sağı solu kırık şekilde giderse kimseden hak talep edemezsin, kargo şirketi de tamirini üstlenmez.
Hocam çok saolun alıcı ödemeli kabul ederlermiki vatan computerdan aldım eve uzakda değil

Aman aman VatanComputer ile muhatap olma hiç :) Direkt olarak gönder, onlar zaten anlaşmalı, ucuza gider. Kabul etmek zorundalar.

Su döküp bozduğum yazıcımın anakartını bile değiştirdiler. Müşteri memnuniyeti adına.

Sen gönder, hayırlısıyla bir problem olmadan sağlamca teslim alırsın.

Vize haftası tatilindeyim şimdi okula gidince kargolatığ bilgi vericeğim monitör yanımda değil
Kargo uzaktaydı taşımaya üşendim bide aksam saati götürdüm için çalısma saatlerinde değildi vatana götürdüm direk kasiyer resmini çekti monitörün, nasıl oldu diye sordu görüntüsü bir anda gitti dedim servise verdiler.Cevaplarını paylaşıcağım aradıklarında
Yaptılar bu seferlik ucuz yırttık 😂

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-04-24-11-37-32.png
    Screenshot_2018-04-24-11-37-32.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı