Elektrik kesilince Hive OS otomatik açılma ayarı

roif

Hectopat
Arkadaşlar, elektrik kesilince sistemin otomatik olarak açılması için hangi ayarları yapmak gerekiyor, Hive OS kullanıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu BİOS ayarlarından yapıyorsun. Bende Gigabyte marka var AC Back'ti sanırım emin değilim. Sende ki anakart modeline bağlı olarak internette veya burada bulabilirsin

Onu BIOS ayarlarından yapıyorsun. Bende Gigabyte marka var AC back'Ti sanırım emin değilim. Sende ki anakart modeline bağlı olarak internette veya burada bulabilirsin.

Tamamdır teşekkürler bir bakınayım.
Onu BIOS ayarlarından yapıyorsun. Bende Gigabyte marka var AC back'Ti sanırım emin değilim. Sende ki anakart modeline bağlı olarak internette veya burada bulabilirsin.

BIOS ayarlarını buldum fakat elektrik kesilip PC kendiliğinden açılınca HiveOS'ta kazım durmuş olmaz mı? Onunda otomatik başlatma seçeneği var mı acaba?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler bir bakınayım.

BIOS ayarlarını buldum fakat elektrik kesilip PC kendiliğinden açılınca HiveOS'ta kazım durmuş olmaz mı? Onunda otomatik başlatma seçeneği var mı acaba?
Kendi otomatik açılır. Hiveos ekranı gelince entere basmana gerek yok bir kaç saniyeden sonra kendi otomatik açılıyor.

Geri
Yukarı