Elektrik kesilirse PC'ye bir şey olur mu?

Ahmet28200

Attopat
Daha fazla  
Olduğum bölgede sürekli elektrik gidiyor veya akım az geliyor. Kısacası dalgalanmalar oluyor. Evde hassas sigorta var. Bir şey olur mu? 1 haftaya PC alacağım. Yanmasından korkuyorum. Alabileceğim önlemler nelerdir? UPS alamam şu an o kadar bütçem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olduğum bölgede sürekli elektrik gidiyor veya akım az geliyor. Kısacası dalgalanmalar oluyor. Evde hassas sigorta var. Bir şey olur mu? 1 haftaya PC alacağım. Yanmasından korkuyorum. Alabileceğim önlemler nelerdir? UPS alamam şu an o kadar bütçem yok.
Parçalar kaliteli ise psu anakart ssd birşey olmaz bende baya dert etmiştim alırken sistemi akım korumalı priz alacaktım almadım bişey olmaz dedim olmadı da alma imkanınız varsa bi tane priz alın korumalı eletrik kesintisine karşı korumaz ama elektrik aniden gelirse voltaj zarar vermesin diye önlem olarak

Psu ne? Kaliteliyse hiç bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı