Elektrik kesilmesi sonrası laptop kapandı

AlperenVefa

Femtopat
Daha fazla  
Ankara'dayım. Elektrikler kesildi bu akşam sonra geri geldi. Sıkıntı yoktu laptopumda birkaç dakika sonra Discord'daydım ve bir anda kapandı. Ardından sanki küçük bir elektrik çarpması sesi geldi ve güç tuşuna bassam bile açılmuyor (şarjı Full'dü).

Geçmiş olsun hocam garantisi varsa gönderin. Yoksa anakart yanmış olabilir bir servise göstermeniz daha iyi olur.

Ankara'dayım. Elektrikler kesildi bu akşam sonra geri geldi. Sıkıntı yoktu laptopumda birkaç dakika sonra Discord'daydım ve bir anda kapandı. Ardından sanki küçük bir elektrik çarpması sesi geldi ve güç tuşuna bassam bile açılmuyor (şarjı Full'dü).

Garantisi varsa gönderin. Bir parça yanmış büyük ihtimal ama ne olduğunu bilemiyorum.

Ürünü garantiye yollayın, eğer elektrikten arızalandı derlerse servis tutanağı isteyip ürünü yaptırın. Tutanağı ve faturayı elektrik dağıtım firmasına iletin, olmadı THH'e başvurun.

Ürününüzün şu an yandığını belgelemek için de elektrik dağıtım firmasına olayın gerçekleştiği tarihi, saati ve olayı anlatan bir mail atın.

Her şeye rağmen hakkınızı yüzde yüz alacağınızın garantisi maalesef yok.

Hocam garantisi varsa servise götürün. Geçmiş olsun

Hocam şarjda mıydı ve batarya var mıydı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım, batarya varken nasıl zarar görmüş? Bence olay elektrik kesilmesi değil, elektrik dalgalanması.

Teknik bilgim yok. Bilen birisi aydınlatırsa öğrenmiş oluruz.

Ürünü garantiye yollayın, eğer elektrikten arızalandı derlerse servis tutanağı isteyip ürünü yaptırın. Tutanağı ve faturayı elektrik dağıtım firmasına iletin, olmadı THH'e başvurun.

Ürününüzün şu an yandığını belgelemek için de elektrik dağıtım firmasına olayın gerçekleştiği tarihi, saati ve olayı anlatan bir mail atın.

Her şeye rağmen hakkınızı yüzde yüz alacağınızın garantisi maalesef yok.

Bir de şu an güç tuşuna bastığımda farenin ışığı yanıyor artı olarak şarj adaptöründen farklı bir ses geliyor bunlarda bir işe yararmı kanıt olarak falan.

Hocam şarjda mıydı ve batarya var mıydı?
Şarzdaydı ve batarya vardı

Geri
Yukarı