Elektrik Kesilmesi Sonucu Oyun Silinmesi

Furkan ATICI

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bugün League of Legends oynuyordum. Elektrikler kesildi ve 5 dakika sonra geri geldi. Her şey düzgün stabil çalışıyordu. Oyuna tekrar girmeye çalıştığımda, launcher'ı açınca yükleme yapmaya başladı 6 GB'lık bir dosya indirdi. Sebebi nedir acaba?

Merhaba arkadaşlar. Bugün League of Legends oynuyordum. Elektrikler kesildi ve 5 dakika sonra geri geldi. Her şey düzgün stabil çalışıyordu. Oyuna tekrar girmeye çalıştığımda, launcher'ı açınca yükleme yapmaya başladı 6 GB'lık bir dosya indirdi. Sebebi nedir acaba?
Aklım o kadar seçimlerde kalmış ki elektrik kesilmesi sonucu "oy"un silinmesi diye okudum aklıma hemen sorular geldi nerede kaç oy silinmiş diye :)

Muhtemelen bir dosya aniden kapanınca hasar görmüştür. Oyuna tekrar girmeye çalıştığında da dosya kontrolü ile yeniden indirme yapmıştır. Dua et oyuna olsun bu durum :D Bazen Windows 10'da sistem dosyaları başına patlıyor ani kapanmalarda sonra uğraştırıyor :D

Aklım o kadar seçimlerde kalmış ki elektrik kesilmesi sonucu "oy"un silinmesi diye okudum aklıma hemen sorular geldi nerede kaç oy silinmiş diye :)

Ülkece psikolojimiz bozuldu, normaldir :D

Ben de de aynı olay oluyordu ancak sağ alttan baktığımda başka country seçili olduğu için indirmiş olduğunu gördüm. Sende sağ alttaki ülkeyi kontrol et. Oynadığın serverdan başka bişey yazıyorsa muhtemelen ondandır. Yazmıyorsa dedikleri gibi silinmiş demektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı