Elektrik Kesintisi için çözüm

ByGreen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bizim buralarda elektrikler bu aralar sık sık kesilmeye başladı. Daha öncede oluşan bir elektrik kesilmesi sonrası bilgisayarın anakart'ı yanmıştı. Artık elektrik kesintisi sonrasında pc yi açmaya korkuyorum her an tekrar kesilecek diye. Acaba bu soruna deva olucak bir çözüm varmıdır ?

BEYLER BEN LAPTOPUMA USB ILE FORMAT ATTIM SONY VAIO ATMADAN ONCE OYUNA GIREBILIRODUM ATTIKTAN SONRA DENEDIM GIRMEYI EKRAN KATRINI INDIR SONRA TEKRAR DENE DIYE BISE CIKTI NASIL COZEBILIRIM?
Arkadaşım sorununu bir konu olarak açarmısın ?

Eğer anakartınız ve PSU'nuz güncelse kolay kolay bir şey olmaz.
Anakart m5a97r2.0 bios'lar güncel psu 550w kasa ile birlikte almıştım.

M5A97 R2.0 güvenilir bir anakart, bir sorun yaratmaz. PSU'nun marka ve modeli ne acaba?
psu nun modelini malesef bilmiyorum Gigabyte Gz-F10 550W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar kasa ile psu bu fakat orda psu nun markasını belirtmemiş galiba.

Digitech Pro 1000Va Lcd Line İnteractive Siyah Ups - Vatan Bilgisayar Bu güç kaynağı 650 watt'lık bir power'i tam yükte kaldırabilecek güçte.
Bence ufak bir sorun için çok pahalı bir güç kaynağı. O parayı o güç kaynağına vermek mantıklı değil diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı