Elektrik kesintisi sonrası GOW'un silinmesi

SacXe

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece saatlerinde God of War oynarken elektrik gitti. Gittim yattım, bugün oyuna girmeye kalktığımda ise oyunun silindiğini gördüm. Bunu kurtarmanın bir yolu var mı?

İmkanlı USB ile BIOS'tan açabilirler ama ben BIOS'a + direk açılışa + kullanıcıya şifre koydum.

Onu yapabilecek bilgileri yok.

Virüs falan vardır belki kendi kendine yok olamaz ya da sadece kısayolu silinmiştir belki.

Sistem geri yükleme yapiyorum umarım oyun duruyordur.

Sistem geri yükleme ile oyunu kurtardım fakat şimdi de oyun a basıyorum oyun 2-3 saniye siyah ekran veriyor ardından kapaniyor.

Son düzenleme:
Yaptım fakat oyun silinmiş 2 GB'lik dosya si var geri kalanı silinmis.

Yaşadığın durum çok saçma ve ilk kez böyle bir şey duyuyorum. Hadi Save gitti desen anlarım da direk oyunun silinmesi garip. Şu anda yapılabilecek en iyi şey oyunu baştan indirmek gibi duruyor ama neden silindiğini ben de çözemedim. @Yener K.

Yaşadığın durum çok saçma ve ilk kez böyle bir şey duyuyorum. Hadi Save gitti desen anlarım da direk oyunun silinmesi garip. Şu anda yapılabilecek en iyi şey oyunu baştan indirmek gibi duruyor ama neden silindiğini ben de çözemedim. @Yener K.

Aynen öyle dostum 18 Kasım da gece saat 2 de elektrik gitti 19 Kasım akşam saat 8 de oyuna girmeye kalktım ve oyunun silindiğini gördüm sistem geri yükleme noktası 18 Kasım gece saat 4 de oluşturma yapmış bende gece 4'e sistem geri yükleme yaptım fakat dediğim gibi oyun silinmiş 2 GB'lık dosyası var oyunu yeniden indiriyorum. İşin kötü tarafı Save dosyası gitti :D bir daha oynamak biraz sıkacak gibi.

Geri
Yukarı