Çözüldü Elektrik kesintisi sonrası sistem açılış ekranında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhabalar. Elektrik kesintisi sonrası bilgisayarı açtığımda anakart yazısının olduğu ekranda kaldı. Ne yaptıysam BIOS'a giremiyorum. Pili çıkarıp taktım iki kere, yine girmiyor. Bilgisayara takılı olan bütün USB bağlantılarını çıkarıp denedim, RAM'leri çıkarıp denedim. hiçbir şekilde açılmıyor, BIOS ekranına bile giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Daha önce de yaşamıştım. M.2 SSD bozuk. James Donkey Markasını tercih etmeyin arkadaşlar. Maalesef bu sorunu dördüncü kez yaşıyorum. SATA SSD vardı onu taktım düzeldi. Bu sorundan kastım SSD sorunu. Elektrik gidip gelmese bile bu tarz sorunları daha önce çok yaşadım.
Hocam, fişten çekip açma tuşuna basın bırakın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayın. Daha sonra deneyin. Statik elektrik olabilir.

Herkese teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Daha önce de yaşamıştım. M.2 SSD bozuk. James Donkey Markasını tercih etmeyin arkadaşlar. Maalesef bu sorunu dördüncü kez yaşıyorum. SATA SSD vardı onu taktım düzeldi. Bu sorundan kastım SSD sorunu. Elektrik gidip gelmese bile bu tarz sorunları daha önce çok yaşadım.

Çözüm
Hocam, zaten Eşek James tavsiye etmiyoruz. Samsung alın rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı