Elektrik zamlarından sonra madencilik yapılır mı?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
RTX 2060 ekran kartım var ve madenciliğe başlamak istiyorum. Elektriğin fiyatının da artmasıyla beraber bir ayda tek kartla ne kadar kar ederim?

Kaar edemezsin sarı site şu anda ekran kartı dolu hepside miningden çıkma elektrik parasını bile çıkaracağını sanmıyorum ekran kartını boşuna yormayın bence.

Şuan 1208 mh/s kazımım var günlük 21 dolar getiriyor elektirik çıkınca 12 dolar kalıyor kazanç 12-14 dolar arasında değişiyor son bir kaç haftadır. Yani her türlü kazançlı oluyor hele birde satmayıp elde tutma imkanı olursa 4-5x bile kazanmış olunabilir ETH tekrar 4.800 seviyelerini görmeden bozdurmayı düşünmüyorum yani günlüğü 60-70 dolar civarı kar bırakmış gibi olacak.

Bu mantık ne kadar sağlıklı tartışılır. Madem yükselmeden satmak istemiyorsunuz komple satın kartları şu anki fiyattan ETH alın. Yükselmeden satmazsanız 4 5x kar yaparsınız

Bu mantık ne kadar sağlıklı tartışılır. Madem yükselmeden satmak istemiyorsunuz komple satın kartları şu anki fiyattan ETH alın. Yükselmeden satmazsanız 4 5X kar yaparsın.

Hocam yıllarca uzun vadede düzenli bir gelir getirecek sistemi niye bozayım neden satayım? 1.5 yıldır mining yapıyorum yatırdığım paranın 4 katına yakınını kazandım. Şu an bozdurmamamın nedeni en dip fiyatlarda olması normal seyrine geldi mi bozduracağım neden kardan zarar edeyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…